18 wrz. 2018

Impreza golfowa dla Firm

Z dumą zdajemy Wam relację z imprezy golfowej skierowanej dla przedsiębiorców, której głównym partnerem była nasza firma – SILEMAN BIZNES. Spotkanie odbyło się w ubiegłą sobotę 15.09.2018 r. w Siemianowicach Śląskich i zostało przeprowadzone przez organizatora prestiżowych imprez biznesowych – markę Whisky & Spirit House.

Wydarzenia takie jak to mają ogromny wpływ na wizerunek naszej firmy oraz na relacje, które nawiązujemy z naszymi obecnymi oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi. A Ci – wraz ze swoimi rodzinami – byli głównymi uczestnikami sobotniej imprezy. Toteż dzielimy się z Wami przekonaniem o tym jak dużą wartość spotkanie to wniosło w reprezentowanie naszej firmy.

Nie bez znaczenia wobec tego był klimat i atmosfera całego wydarzenia, którego tłem było ponad 600 lat szkockiej tradycji. To bowiem połączenie dwóch głównych symboli reprezentujących słynącą z dostojności i elegancji Szkocję – golfa i whisky. Z tego powodu na naszych gości czekała duża liczba golfowych atrakcji, firmowych gadżetów, wyśmienitych przekąsek, jedzenia oraz wybornych trunków.

Jedną z niespodzianek była akademia golfa lub konkurs trafiania w beczkę Whisky. Dzięki prostym regułom oraz niewygórowanym wymaganiom dotyczących kondycji i siły, każdy mógł spróbować swoich sił w tym sporcie. Od dzieci, aż po emerytów.

Rozumiemy jednak, że nie każdy musi być pasjonatem golfa. Dlatego dla najmłodszych zorganizowaliśmy interaktywny kącik Silemana z dostępem do gier na Playstation.

Cieszymy się, że mogliśmy być na miejscu, poczuć i jednocześnie tworzyć ten klimat. Że mogliśmy wesprzeć wszystkich miłośników golfa, którymi niejednokrotnie są nasi Klienci. Ludzie potrafiących docenić gustowne połączenie elegancji, luzu, klasy i dobrego stylu, ale przede wszystkim też pasji i zamiłowania do sportu.