27 Paź 2017

IV Krąg Abonenta – z wyprawy do Indii

 

26 października odbył się kolejny Krąg Abonenta. Tym razem „w pogoni za wolnością” – bo taki był motyw przewodni IV spotkania – wybraliśmy się wraz z naszą prelegentką Jadwigą Kander – coachem łączącym zachodnią kulturę sukcesu z dalekowschodnią filozofią życia – w niezwykłą podróż do Indii.

Dzięki doświadczeniu naszej prowadzącej mieliśmy szczególną okazję poznać kulturę, praktyki, wierzenia i obyczaje jakie obowiązują w tej niezwykłej, tajemniczej i magicznej krainie. Mogliśmy zobaczyć najbardziej odległe zakątki świata. Dotarliśmy do mekki podróżników, joginów i poszukiwaczy odpowiedzi na najważniejsze życiowe pytania ludzi. Pokazaliśmy naszym gościom kraj pełen kontrastów, cudów i szaleństw. Krainę serdecznych ludzi, wyśmienitej kuchni, biedy, żebraków i kipiącego złotem bogactwa. Po tym przeżyciu jesteśmy pewni jednego – Indii nie można zapomnieć!

A ponieważ dla każdego z nas było to egzotyczne doświadczenie, to podczas wydarzenia nie zabrakło również wielu fantastycznych upominków i poczęstunków ufundowanych dzięki uprzejmości naszego partnera – kanał  (nr kanału: 380, dostępny w pakiecie Błękitnym, Fioletowym, Zielonym i Złotym).

A dla wszystkich niewtajemniczonych…

„Krąg Abonenta” to zapoczątkowany cykl spotkań mający na celu umożliwienie wszystkim Naszym Abonentom (Elsatu i Silemana) uczestniczenie w ciekawych prelekcjach oraz poznawanie fantastycznych i inspirujących ludzi!

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej strony oraz naszego profilu na FB [kliknij] – wkrótce pojawią się informacje dotyczące kolejnego spotkania. Do zobaczenia! :)