04 Cze 2018

To był zdecydowanie najlepszy Dzień Dziecka! Przekonaj się sam!

Jesteśmy po WIELKIM dniu małych ludzi

Pod naszą siedzibą było kolorowo, wesoło i baaardzo głośno!

Mnóstwo dzieci wraz ze swoimi opiekunami zebrało się na Wirku, by wspólnie świętować Dzień Dziecka! 

Jak było? Zobaczcie sami! 

Przez pierwsze godziny szaleństwa dwóch animatorów w roli klaunów zabawiało dzieciaki swoimi najlepszymi numerami. Były tańce, wygibasy, puszczanie baniek, konkursy, dziki slalom, chodzenie w ogromnych papciach, jeżdżenie taczką i konkurs rysunkowy! Pipek i Psotka stali się najlepszymi przyjaciółmi maluchów i zarażali swoim humorem! Każde dziecko otrzymało świetne nagrody ufundowane przez Partnerów wydarzenia. Wśród nich znalazły się 4 bilety do Energylandii, które otrzymały dzieci z najlepszymi pracami rysunkowymi, których tematem była „Siła w rodzinie”.

Przez cały czas trwania imprezy dzieci mogły skakać i zjeżdżać na wielkiej dmuchanej zjeżdżalni, pomalować swoje buźki oraz otrzymać balon w przeróżnym kształcie. Na stołach na dzieci czekały kolorowanki, maski, bańki i inne gadżety. Oczywiście, najmłodszym towarzyszył Miś Przytulas – żywa maskotka przedstawiająca bohatera animacji „Przytul mnie” emitowanej na Puls 2.

W końcu przyszedł moment na punkt programu! POKAZ ILUZJI! Dzieci zapatrzone w magika mogły obserwować triki na najwyższym poziomie. „Mamo ja nie mogę w to uwierzyć, jak on to robi?” – jedna z dziewczynek mówiła podekscytowana. „To jest nie możliwe, co za gość!” – rzucił kolejny zahipnotyzowany sztuczkami chłopak.

Dziękujemy Partnerom wydarzenia za wspaniałe gadżety!


Podsumowując:

Integracja, cała masa atrakcji, szalone zabawy, pełno konkursów.
Jednym słowem – to co dzieci kochają najbardziej!

Wstęp był wolny! 

Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzać ten niezwykły dzień! 

Do zobaczenia za rok!