08 Mar 2019

X Krąg Abonenta – Spotkanie z Kreatorem Wizerunku za nami!

X Krąg Abonenta za nami! ♥

Przeprowadziliśmy spotkanie z Kreatorem Wizerunku!

Jesteśmy gotowe na Dzień Kobiet! Wszystkie Panie, które były na wczorajszym X Kręgu Abonenta – Spotkaniu z Kreatorem Wizerunku wybiorą dziś ubrania w kolorze dopasowanym do swojej cery, w odpowiednim kształcie do swojej figury oraz we własnym, indywidualnym stylu. Za nami bardzo kobiece popołudnie i wieczór z ekspertem w dziedzinie wizerunku!

Na początku ustaliliśmy jaki odcień ma nasza skóra. To pozwoliło nam dobór kolorystyczny poszczególnych elementów wizerunku. Każda Uczestniczka przeszła indywidualne konsultacje. Następnie poznaliśmy wiele złudzeń optycznych, które pozwalają na przeniesienie uwagi z naszych niedoskonałości na nasze atuty. Panie o szczupłej sylwetce powinny wybrać zupełnie inne części garderoby niż Panie o okrągłej budowie. To samo dotyczy butów – nie każdemu pasują szpilki lub obcas na słupku czy koturnie. 

Uczestniczki poznały również triki i tajniki dobrego wyglądu na co dzień. Prelegentka porównywała błędny ubiór z tym odpowiednim – do budowy ciała. Przeprowadziliśmy również kilka ćwiczeń uzmysławiających faktyczną wartość zakupu jakiegoś dodatku do garderoby, który często stanowi ważny wyróżnik stylu. Przez cały czas trwania Kręgu Abonenta na Uczestniczki czekał poczęstunek przygotowany przez Bistro Tu Lis Ma Nore, gdzie odbywało się spotkanie.

 

Od Partnera X Kręgu Abonenta – kanału Epic Drama HD – każda Uczestniczka otrzymała wspaniały upominek – czerwoną, klasyczną pomadkę, długopis oraz różowy, futerkowy notes, w którym mogły notować informacje podczas spotkania! Bardzo dziękujemy za współorganizację tego cudownego spotkania.

 

 

W ciągu całego spotkania Uczestniczki częstowały się pysznościami przygotowanymi przez Tu Lis Ma Nore, w którym organizowaliśmy spotkanie. Jest to miejsca bardzo klimatyczne, idealne dla spotkań w gronie bliskich osób. Serwowane jedzenie jest bardzo smaczne, w menu znajdują się zarówno dania wytrawne jak i na słodko. Dziękujemy za udostępnienie i przygotowanie lokalu!

 

Do zobaczenia!