ekoCELE

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Jesteśmy świadomi wpływu, który jako firma mamy na otaczające nas środowisko. Dlatego czujemy się za nie współodpowiedzialni.

RATOWANIE PLANETY

Poziom zanieczyszczeń naszego ekosystemu ma destrukcyjny wpływ na świat, w którym żyjemy. Ratujmy go razem!

OCHRONA ŚRODOWISKA

Naszymi działaniami nie tylko powinniśmy przywracać równowagę w środowisku, ale również chronić i dbać o to co już mamy!

BUDOWANIE ŚWIADOMOŚCI

Im większa jest nasza wspólna świadomość o wypływie niektórych działań na środowisko, tym skuteczniej możemy zapobiegać ich negatywnym skutkom.

Dlaczego to robimy?

Oglądasz na własną odpowiedzialność

Podejmowane działania

ekoFaktury

Cenisz sobie środowisko i czyste powietrze? Dbaj z nami o drzewa, które je filtrują! Już ponad połowa naszych Abonentów korzysta z ekoFaktury!

Segregacja odpadów

Wybór pomiędzy jednym śmietnikiem, a kilkoma pojemnikami nie jest łatwy - zajmują one więcej miejsca. My jednak popieramy tę formę poszanowania środowiska i segregujemy!

Zbieranie nakrętek

Czysty polietylen, z którego są wykonane nakrętki od butelek, zamieniony w granulat, daje się od razu przetwarzać na kolejne zakrętki, plastikowe opakowania czy rury PCV, a nawet na obudowy komputerów.

Eko środowisko - eko akcje

Angażujemy się w wiele ekologicznych inicjatyw. Są to m.in. wspólne akcje sprzątania świata lub akcja pt. "Planeta albo Plastik" we współpracy z National Geographic. Poprzez edukację budujemy ekologiczną świadomość Naszych Abonentów oraz mieszkańców Rudy Śląskiej i okolic.

Utylizacja starych ulotek

Wszystkie niewykorzystane przez nas zadrukowane materiały reklamowe są przekazywane do utylizacji, by w wyniku naturalnego procesu rozpadu nie szkodziły naszej planecie.

Eko torby

Jedna torba plastikowa rozkłada się od 100-1000 lat. Średnio ok. 400. A to nie jedyne zagrożenie dla środowiska wynikające z ich stosowania. Dlatego rozdaliśmy naszym pracownikom eko torby materiałowe, a także dołączamy je często do nagród konkursowych.

Masz pomysł jak ratować
planetę rezem z nami? Podziel się nim!

Wydarzenia z naszego ekoŚwiata

22 Maj

Wymietliśmy śmieci wraz z Uczniami! Planeta 1:0 Plastik. Relacja z wydarzenia

Mówimy NIE dla zaśmiecania naszej planety! Każdego dnia widzimy latające reklamówki, puste pojemniki, plastikową zarazę. Nie chcemy tego!... czytaj więcej

21 Marzec

Przejdź na ekoFakturę i skorzystaj z wielu benefitów!

PODEJMUJEMY WYZWANIE, ZACZYNAMY TERAZ! ↓  i   Wzywają do chronienia środowiska: PRZEJDŹ NA ekoFakturę!!!   ZA PRZEJŚCIE NA ekoFakturę: ☘... czytaj więcej

23 Kwiecień

VI Krąg Abonenta – Zero Waste

Dnia 23.04.2018 r. każdy uczestnik VI Kręgu Abonenta wyszedł ze spotkania z masą pomysłów i inspiracji do zmniejszenia ilości śmieci... czytaj więcej