Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Canal+ Prestige - TV Smart Canal+
Prestige
- TV Smart

1,00 zł/mies.
1 zł/mies. obowiązuje przez pierwsze 7 m-cy zobowiązania.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49 zł.
Cena od 8 miesiąca: 49 zł/mies. Umowa na 23 miesiące.

11 wyjątkowych kanałów:

canal premium.png Canal+_1_PL.png CANAL+_DOKUMENT.png Canal+_Seriale.png Canal+_Film.png Canal+_Family.png Canal+_Sport.png Canal+_Sport_2.pngCANAL _SPORT_3.pngCANAL_SPORT_4.pngCanal+Now.png

 

Dostępność:

TV Smart

Oferta programowa:

canal premium
Canal+_1_PL
CANAL+_DOKUMENT
Canal+_Family
Canal+_Film
Canal+_Seriale
Canal+_Sport
Canal+_Sport_2
CANAL _SPORT_3
CANAL_SPORT_4
Canal+Now

Aktywacja 1 zł.

 

Canal+ Prestige w usłudze TV Smart to 11 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami. Ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo. Największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity. Różnorodność gatunków. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu.

Podana cena 1 zł/mies. obowiązuje przy zobowiązaniu 23 m-ce przez pierwsze 7 m-cy (cena od 8 m-ca: 49 zl). Z promocji mogą skorzystać osoby, które w dniu przystąpienia do promocji oraz w okresie 3 (trzech) miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do promocji nie były związany z Dostawcą Usług obowiązującą Umową. Cena dla obecnych Abonentów: 19,90 zł/mies. (od 12 mca: 39 zł/mies.).