08 Sty 2020

Specjalista ds. Administracji

Sileman Sp. z o.o. oraz Elsat Sp. z o.o. to firmy z wieloletnim doświadczeniem, dostawcy internetu dla firm i instytucji publicznych na terenie Górnego Śląska i Zagłębia oraz telewizji kablowej, internetu oraz telefonii stacjonarne dla klientów indywidualnych.

Poszukujemy kandydatów na zastępstwo na stanowisko:

Miejsce pracy: Ruda Śląska

Co będziesz robić?

  • organizować pracę sekretariatu, obsługiwać korespondencję mailową,
  • prowadzić pocztę firmową – przyjmować i wysyłać, oraz rejestrować i wprowadzać do systemu faktury i pisma,
  • zarządzać obiegiem dokumentów,
  • pomagać przy organizacji pracy zarządu,
  • zamawiać materiały biurowe, eksploatacyjne, artykuły spożywcze i środki czystości,
  • obsługiwać i wspierać organizację spotkań firmowych,
  • przyjmować gości i dbać o pozytywny wizerunek firmy,
  • dbać o estetykę oraz formalne kwestie dotyczące siedziby (kontakt z firmą sprzątającą, przeglądy budynku itp.),
  • współpracować z pozostałymi działami w firmie i wspierać ich pracę.

Czego oczekujemy?

  • komunikatywności,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności szybkiego reagowania i załatwiania bieżących spraw,
  • wysokiej kultury osobistej, otwartości, zaangażowania,
  • bardzo dobrej organizacji pracy i dokładności,
  • praktycznej znajomości narzędzi MS Office,
  • prawa jazdy kat. B.

Co oferujemy?

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo,
  • sprawne wdrożenie w obowiązki,
  • wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji, dostęp do szkoleń i eventów firmowych,
  • motywujący system wynagrodzeń,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • przyjazne i dynamiczne środowisko pracy zorientowane na ludzi i wspólne osiąganie wyników,
  • pracę w stabilnej firmie.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych: CV ze zdjęciem wraz z klauzulą:

„Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb prowadzonej rekrutacji przez Sileman Sp. z o.o. oraz Elsat Sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej.”

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZNAJDUJĄCY SIĘ PO LEWEJ STRONIE.

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.