Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

silePRO 300 Mbit/s

45,00 zł/mies.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 55 zł. 
Umowa na 23 miesiące. Aktywacja od 1 zł.

Dostępność:

Budynek
wielorodzinny

Technologie:

FTTH
HFC
ETH

Zwiększ pakiet

Jeszcze większa prędkość Internetu!

Sprawdź

Zwiększ pakiet

Parametry:

  • Prędkość pobierania danych – 300 Mbit/s
  • Prędkość wysyłania danych – 30 Mbit/s (Internet Światłowodowy)
  • Prędkość wysyłania danych – 12 Mbit/s (Internet Kablowy)
  • Limit pobierania danych – brak
Cena obowiązuje przy podpisaniu umowy na promocję „Net dla Ciebie*. Okres zobowiązania wynosi 23 miesiące. Szczegóły w regulaminie.

Dobierz usługi i produkty dodatkowe

Modem WiFi

Za jedynie 1 zł miesięcznie i bez żadnych ograniczeń możesz korzystać z Internetu w dowolnym miejscu w Twoim domu!

Sprawdź

Modem WiFi

Chcesz korzystać z Internetu bez ograniczeń? Zastanawiasz się, który abonament z oferty Elsat zagwarantuje Tobie szybki Internet na Górnym Śląsku bez zakłóceń? Mamy dla Ciebie abonament silePRO w bardzo korzystnej cenie. Prędkość transmisji pobierania danych w ramach tego abonamentu to 300 Mbit/s. Internet światłowodowy daje możliwość wysyłania danych z prędkością 30 Mbit/s oraz 12 Mbit/s przy internecie kablowym. To idealna propozycja dla osób, które wykorzystują łącze internetowe nie tylko do przeglądania stron internetowych, ale przede wszystkim w swojej codziennej pracy. Pozwala ono również na komfortowe korzystanie z rozrywek dostępnych online. W abonamencie silePRO klient otrzymuje 1 konto emailowe o pojemności ok. 600 MB.

Internet silePRO jest polecany mieszkańcom budynków wielorodzinnych. Wykorzystuje on technologię FTTH (Fiber To The Home – światłowód do domu), która gwarantuje bezawaryjność, a sygnał internetowy jest dostarczany do odbiorcy bez jakichkolwiek zakłóceń. W tym przypadku nie ma żadnych urządzeń pośredniczących, a światłowód jest poprowadzony bezpośrednio od centrali do mieszkania abonenta. Internet w abonamencie silePRO może być dostarczany do naszych odbiorców również przy wykorzystaniu tradycyjnej technologii ETH (Ethernet) czyli przy wykorzystaniu kabla sygnałowego. Klientom dajemy również możliwość skorzystania z rozwiązania hybrydowego czyli transferu danych przy wykorzystaniu technologii HFC (Hybrid Fibre-Coaxial), będącej połączeniem medium światłowodowego i kabli sygnałowych.