Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Telewizja 4K - w ofercie ponad 200 kanałów

Telewizja 4K

62 kanały,
w tym 47 HD

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny
Budynek
wielorodzinny
Cena:
35,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 35 zł. 
Telewizja 4K

124 kanały,
w tym 99 HD

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny
Budynek
wielorodzinny
Cena:
50,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 65 zł. 
Telewizja 4K

155 kanałów,
w tym 121 HD

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny
Budynek
wielorodzinny
Cena:
75,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 75 zł. 
Telewizja 4K

178 kanałów,
w tym 139 HD

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny
Budynek
wielorodzinny
Cena:
85,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 85 zł.
 

Szukasz innej
oferty?

Zadzwoń, napisz lub zamów kontakt, wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie!


Biuro Obsługi Klienta:
32 440 60 60

Formularz kontaktowy


Kablówka Ruda Śląska

Domyślamy się, że najlepszy relaks zapewnia świetnej jakości telewizja 4K. Lubisz spędzać czas przed telewizorem i chcesz zawsze mieć możliwość wyboru spośród ogromnej puli kanałów? Świetną ofertą dysponuje nasza firma Elsat, która wie czego potrzebujesz, aby czas samotny czy rodzinny przed telewizorem był satysfakcjonujący. Z naszych usług można korzystać w wielu miastach Metropolii. Oferujemy telewizję kablową w Bytomiu czy Radzionkowie oraz innych miastach z nimi sąsiadujących. Proponowane przez nas pakiety kablówki w Rudzie Śląskiej to konkretnie skonstruowane oferty. Jeżeli szukasz innej opcji czy konfiguracji, nie wahaj się i skontaktuj z nami. Nasi wykwalifikowani specjaliści bardzo chętnie pomogą w dobraniu najkorzystniejszej oferty, która zaspokoi Twoje nawet wygórowane oczekiwania. Zależy nam, aby oferowane rozwiązania były korzystne, a także dostarczały satysfakcji oraz przyjemności oglądającym poprzez szeroki wybór kanałów i niską cenę.

Elsat w swej ofercie posiada również TV Smart. Jest to usługa, która pozwala na dostęp zarówno do telewizji 4K, jak i najlepszych serwisów streamingowych i bogatej oferty VOD dzięki dekoderowi TV SMART 4K BOX.

Telewizja kablowa Bytom

W Elsat posiadamy cztery propozycje ofert telewizji kablowej w Bytomiu czy w Radzionkowie. Chcemy, aby z naszej telewizji kablowej 4K mógł skorzystać każdy zainteresowany, dlatego są to oferty dostępne zarówno dla budynków jednorodzinnych jak i wielorodzinnych. W sumie proponujemy dostęp do ponad 200 kanałów w ofercie telewizji 4K. Każda z naszych ofert to inna liczba kanałów ogólnie, w tym HD, a także inne progi cenowe. W najniższych cenach proponujemy dostęp do 62 kanałów w tym 47 HD, które świetnie sprawdzą się, jeżeli nie spędzasz dużo czasu przed telewizorem i korzystasz jedynie z podstawowych programów telewizyjnych. Kolejne nasze oferty mają już mniejszy rozstrzał cenowy, za czym idzie również ilość kanałów w pakiecie. Po kolei oferujemy 124 kanały w tym 99 HD w przystępnej cenie niecałych sześćdziesięciu złotych oraz 155 kanałów w tym 121 HD i 178 kanałów w tym 139 HD w kwotach niewiele większych. Zależy nam, aby telewizja kablowa w m.in. Bytomiu była usługą dostępną dla każdego i spełniającą oczekiwania nawet wymagających widzów telewizji.

Telewizja