Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

silePROx2 600 Mbit/s

95,00 zł/mies.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 95 zł.
Umowa na 23 miesiące. Aktywacja od 1 zł.

Sprawdź super ofertę na WIFI 6!

 

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny

Technologie:

FTTH

Zwiększ pakiet

Jeszcze większa prędkość Internetu!

Sprawdź

Zwiększ pakiet

Dobierz modem z WiFi 6 już od 1 zł miesięcznie!

Najnowszy standard łączności bezprzewodowej przystosowany do obsługi wielu urządzeń jednocześnie!

Sprawdź

Dobierz modem z WiFi 6 już od 1 zł miesięcznie!

Parametry:

  • Prędkość pobierania danych – 600 Mbit/s
  • Prędkość wysyłania danych – 60 Mbit/s (Internet Światłowodowy)
  • Limit pobierania danych – brak

 

Cena obowiązuje przy podpisaniu umowy na promocję „Net dla Ciebie*. Okres zobowiązania wynosi 23 miesiące. Szczegóły w regulaminie.

Dobierz usługi i produkty dodatkowe

Modem WiFi

Za jedynie 1 zł miesięcznie i bez żadnych ograniczeń możesz korzystać z Internetu w dowolnym miejscu w Twoim domu!

Sprawdź

Modem WiFi

Internet światłowodowy silePRO - budynki jednorodzinne

Poszukujesz świetnej oferty Internetu światłowodowego w Bytomiu i okolicach? Zapoznaj się z ofertą silePRO przygotowaną przez naszą firmę Elsat. Jesteśmy doświadczonym dostawcą usług internetowych, dlatego znakomicie znamy potrzeby naszych klientów. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie użytkowników i wysoką jakość usług. W ofercie silePRO oferujemy aż 300 Mbit/s prędkości pobierania danych. Dostarczając internet na Górnym Śląsku dajemy gwarancję najszybszego łącza. Chcemy, by nasi klienci cieszyli się szybkim oraz niezawodnym dostępem do aplikacji, filmów i wszelkich potrzebnych witryn internetowych. SilePRO to opcja dostępna oraz specjalistycznie przystosowana do budynków jednorodzinnych. Ten popularny pakiet dostępny jest w atrakcyjnej cenie 85,00 zł miesięcznie w umowie na 23 miesiące. Korzystanie z naszej oferty internetu światłowodowego w Bytomiu sprawi, że surfowanie będzie jeszcze przyjemniejsze.

Najlepszy pakiet internetu światłowodowego silePRO w Elsat

W pakiecie silePRO w Elsat korzystamy z technologii FTTH i HFC. Dzięki ich zastosowaniu jesteśmy w stanie poprowadzić światłowód bezpośrednio od centrali do twojego mieszkania. Rozwiązanie tego typu pozwoli na korzystanie z szybkiego, a także nieprzerwanego łącza internetowego. Zapewniany przez nas internet w Rudzie Śląskiej i okolicach jest idealny do pracy zdalnej, e-learningu czy surfowania po internecie. Oferowana przez nas prędkość wysyłania danych to 30 Mbit/s w przypadku Internetu Światłowodowego oraz 12 Mbit/s przy Internecie Kablowym. Dodatkowo nie ograniczamy naszych klientów limitem pobierania danych. Prócz pakietu podstawowego silePRO oferujemy usługi oraz produkty dodatkowe. Zachęcamy do wyboru modemu WiFi za 1 zł miesięcznie, dzięki temy będziesz mógł korzystać z internetu w każdym zakątku twojego mieszkania. Zdecydowanie się na dodatkowe usługi gwarantuje wyższa jakość internetu i jeszcze bardziej komfortowe korzystanie z niego, zarówno z urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych.

silePROx2 600 Mbit/s

Stały dostęp do stabilnego Internetu światłowodowego jest niezwykle ważny dla każdego użytkownika, który bardzo często korzysta z sieci. Ze względu na dużą ilość działań wykonywanych w Internecie, taki użytkownik potrzebuje szybkiego i niezawodnego połączenia, szczególnie podczas wykonywania pracy zdalnej, nauki online czy spędzania czasu w sieci dla rozrywki.

Stabilny Internet światłowodowy na Śląsku

Internet światłowodowy na Śląsku zyskuje stopniowo coraz większą popularność. Stale rosnące grono mieszkańców korzysta z usług operatorów, którzy oferują stabilne połączenie i wysoką prędkość przesyłu danych. Na Śląsku dostępne są różne ofertypakietów usługi dostępu do Internetu, które użytkownik może dobrać do swoich potrzeb i osobistych wymagań oraz preferencji w stosunku do łącza.

Warto jednak pamiętać, że stabilność Internetu zależy nie tylko od jakości usługi dostarczonej przez operatora, ale również od wielu innych czynników. Jednym z takich czynników jest jakość instalacji sieciowej, która wpływa na jakość sygnału. Dlatego ważne jest, aby instalacja sieciowa była wykonana przez specjalistów, którzy mają odpowiednie doświadczenie i wiedzę. Z usług ekspertów mogących pochwalić się profesjonalizmem w tych dziedzinach można skorzystać u dostawcy Internetu Elsat.

Istotnym czynnikiem wpływającym na stabilność Internetu jest również wybór dostawcy internetu światłowodowego. Na rynku dostępne są różne oferty, w zależności od prędkości przesyłu danych, cen i innych czynników. Warto jednak skupić się na wybraniu prawdziwych ekspertów w swojej dziedzinie, takich jak Elsat, którzy oferują łącze o najwyższej prędkości i niezawodności.

Kolejnym czynnikiem mającym ogromny wpływ na stabilność Internetu są zakłócenia elektromagnetyczne. Mogą one wpływać na jakość sygnału, co powoduje spadki prędkości lub utratę połączenia. Dlatego ważne jest, aby modem był umieszczony z dala od innych urządzeń elektronicznych, które mogą powodować zakłócenia.