Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Wybierz swój Internet

Internet

200 Mbit/s

Dostępność:

Budynek
wielorodzinny

Technologie:

FTTH
HFC
ETH
Cena:
39,90 zł
Internet

300 Mbit/s

Dostępność:

Budynek
wielorodzinny

Technologie:

FTTH
HFC
ETH
Cena:
49,90 zł
Internet

500 Mbit/s

Dostępność:

Budynek
wielorodzinny

Technologie:

FTTH
HFC
ETH
Cena:
59,90 zł
Internet

600 Mbit/s

Dostępność:

Budynek
wielorodzinny

Technologie:

FTTH
HFC
Cena:
69,90 zł
Internet

800 Mbit/s

Dostępność:

Budynek
wielorodzinny

Technologie:

FTTH
Cena:
79,90 zł
Internet

900 Mbit/s

Dostępność:

Budynek
wielorodzinny

Technologie:

FTTH
Cena:
89,90 zł
 

Szukasz innej
oferty?

Zadzwoń, napisz lub zamów kontakt, wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie!

Biuro Obsługi Klienta:
32 789 60 20

Formularz kontaktowy


Internet światłowodowy

Internet światłowodowy zdominował w ostatnim czasie rynek transferu informacji. To największa i najlepsza przepustowość dla Internetu, który wykorzystuje fale świetlne.

Światłowód Ruda Śląska

Elsat oferuje Internet w Rudzie Śląskiej a także na terenie całego Górnego Śląska. Daje możliwość wyboru spośród pakietów o różnej maksymalnej prędkości przesyłu danych, nawet do 900 Mbit/s. Dzięki temu nasi użytkownicy bez obawy o jakość dźwięku i obrazu mogą korzystać z wszelkich komunikatorów, w krótkim okresie czasu pobierać pliki nawet o sporej pojemności a także bez jakichkolwiek zakłóceń grać w najnowocześniejsze gry internetowe. Gwarantujemy rozrywkę na najwyższym poziomie. Światłowód jest odporny na zakłócenia zarówno radiowe jak i elektromagnetyczne, a to oznacza, że jest dużo mniej awaryjny aniżeli internet radiowy. Internet od Elsat pozwoli Ci pracować bądź uczyć się zdalnie bez jakichkolwiek przeszkód. Chcesz poznać naszą ofertę? Zadzwoń lub napisz, a pomożemy Tobie dobrać najlepszą ofertę.

Światłowód Bytom

Szukasz szybkiego i bezawaryjnego Internetu w Bytomiu lub okolicy? Wybierz światłowód w Elsat. Nieważne, czy potrzebujesz dostęp do internetu w domu jednorodzinnym czy w budynku wielorodzinnym. Posiadamy w ofercie pakiety doskonałe dla każdego, uwzględniające różne potrzeby użytkowników. Możesz zamówić internet z prędkością pobierania do 300 Mbit/s, 500 Mbit/s lub 600 Mbit/s. Najbardziej wymagającym Klientom proponujemy internet z prędkością nawet do 800 Mbit/s i 900 Mbit/s, bez limitu pobierania danych. Ponadto pamiętaj, że u nas wraz ze światłowodem, możesz zamówić także telewizję cyfrową oraz telefon stacjonarny.

Światłowód Radzionków

Nasz Internet w Radzionkowie i na Górnym Śląsku gwarantuje użytkownikom wręcz nieograniczone możliwości. Stosowana technologia FTTH czyli Fiber To The Home (światłowód do domu) opiera się na przesyłaniu danych za pomocą fali świetlnej z ogromną prędkością, a do tego bez zakłóceń. Sygnał jest dostarczany bez jakichkolwiek urządzeń pośredniczących, bezpośrednio od centrali do abonenta.

U nas zakupisz także produkty dodatkowe, m.in. modem WiFi. Za symboliczną opłatą miesięczną, bez jakichkolwiek ograniczeń, umożliwia on korzystanie z internetu w dowolnym miejscu w domu. Dzięki modemowi, skorzystać ze światłowodu zarówno w telefonie jak i w laptopie a także w telewizorze. Połączysz ze sobą komputery i konsole, a wszystko bez jakichkolwiek kabli.

Jeżeli poszukujesz najnowocześniejszego, najszybszego i niezawodnego internetu na Śląsku, nie zastanawiaj się już dłużej. Napisz do Elsat lub zadzwoń, a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę Twoich oczekiwań.