Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Baza wiedzy

Czym jest Multiroom?

Żona ma zaplanowany maraton serialowy, dziecko zaprosiło koleżanki na noc bajek, a Ty chcesz zobaczyć ulubione rozgrywki sportowe? Czy ta sytuacja brzmi znajomo? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo znamy sposób na rozwiązanie tego problemu! Poznaj Multiroom - funkcję dzięki której można oglądać swoje ulubione programy na kilku telewizorach w tym samym czasie, bez żadnych ograniczeń.

Jaki Internet najlepiej sprawdzi się w biurze?

Każde biuro i każda firma mają swoje potrzeby. Również w kwestii stabilnego i szybkiego łącza internetowego, od którego często zależy efektywność pracowników i wydajność pracy. Na rynku działa całe mnóstwo dostawców usług telekomunikacyjnych, dlatego tym trudniej wybrać, która oferta będzie najlepsza i sprawdzi się w biurze. Jaki zatem powinien być najlepszy Internet dla firmy? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w poniższym artykule!

Czego potrzeba, aby oglądać filmy w jakości 4K?

Technologia 4K cieszy się w ostatnim czasie rosnącym zainteresowaniem. Wraz z pojawieniem się coraz to większych telewizorów, pojawiła się potrzeba stosowania w nich również coraz to większych rozdzielczości tak, aby obraz w nich był jak najlepszej jakości. Jeszcze do niedawna zachwycał nas obraz w jakości HD, dziś to właśnie 4K zapewnia nam ponadprzeciętne wrażenia podczas oglądania filmów i ulubionych seriali. Czy każdy może oglądać filmy w jakości 4K? Czego potrzeba, aby oglądać filmy w jakości 4K? Odpowiedź na te pytania znajdziesz w tekście poniżej.

Ile urządzeń można podłączyć do domowego Wi-Fi?

Obserwujemy, że prędkość Internetu oferowana przez operatorów telefonicznych oraz telewizje kablowe regularnie rośnie. Dostępne u nich pakiety internetowe jakby urządzały wyścigi z zasadą „wygra, kto da więcej”. Jednak zauważamy też, że wzrasta ilość urządzeń, które jednocześnie korzystają z domowego Wi-Fi. Każdy z domowników posiada przecież swojego smartfona, do tego laptopy i smart TV… I tutaj pojawia się pytanie: ile urządzeń można podłączyć do domowego Wi-Fi?

Co oznacza jakość 4K?

Publiczność podziwia niemal idealnie ostry obraz w jakości 4K, który ze względu na ogrom szczegółów i intensywnym kolorom wygląda niemal jak 3D. Telewizor jest pokaźnych rozmiarów, a samo pomieszczenie również wyróżnia się sporym metrażem. Czym jest jakość 4K? Co dokładnie oznacza? Jakie są zalety tego obrazu i czym różni się od Full HD? Zapraszamy do lektury!