Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

silePRO 300 Mbit/s

85,00 zł/mies.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 85 zł. 
Umowa na 23 miesiące. Aktywacja od 1 zł.

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny

Technologie:

FTTH
HFC

Zwiększ pakiet

Jeszcze większa prędkość Internetu!

Sprawdź

Zwiększ pakiet

Parametry:

  • Prędkość pobierania danych – 300 Mbit/s
  • Prędkość wysyłania danych – 30 Mbit/s (Internet Światłowodowy)
  • Prędkość wysyłania danych – 12 Mbit/s (Internet Kablowy)
  • Limit pobierania danych – brak

 

Cena obowiązuje przy podpisaniu umowy na promocję „Net dla Ciebie*. Okres zobowiązania wynosi 23 miesiące. Szczegóły w regulaminie.

Dobierz usługi i produkty dodatkowe

Modem WiFi

Za jedynie 1 zł miesięcznie i bez żadnych ograniczeń możesz korzystać z Internetu w dowolnym miejscu w Twoim domu!

Sprawdź

Modem WiFi

silePRO 300 Mbit/s

Internet światłowodowy to jeden z najnowocześniejszych i najszybszych sposobów na przesyłanie danych w sieci. Dzięki wykorzystaniu światłowodów możliwe jest przesyłanie dużej ilości danych z prędkością nawet kilku gigabitów na sekundę. W ostatnich latach w Polsce coraz więcej firm oferuje usługi internetowe oparte na tej technologii, w tym również na Śląsku.

Internet światłowodowy dostępny na Śląsku

Dzięki wspomnianym inwestycjom w infrastrukturę światłowodową na Śląsku coraz więcej mieszkańców ma dostęp do szybkiego i niezawodnegonternetu.

Przed wyborem usługi internetowej warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na prędkość Internetu, która powinna być odpowiednio dopasowana do wyliczonych potrzeb użytkownika. Warto również zwrócić uwagę na koszty usługi oraz na dostępność operatora w danym rejonie.

Oferty Internetu światłowodowego na Śląsku dostępne są w pakietach o różnych prędkościach i cenach. Najpopularniejsze oferty to te, które oferują prędkość internetu od 100 Mb/s do niemalże 1 Gb/s. Większość operatorów oferuje również pakiety telewizyjne oraz usługi telefonii stacjonarnej.

Przed podjęciem decyzji o instalacji Internetu Elsat warto również poznać liczne korzyści płynące z korzystania z Internetu światłowodowego. Przede wszystkim jest to bardzo szybki i niezawodny sposób na przesyłanie danych. Dzięki temu, strony internetowe ładowane są szybciej, a filmy i gry online odtwarzane są w sposób płynny i pozbawiony zacięć wywołanych zbyt wolną prędkością Internetu. Ponadto Internet światłowodowy jest mniej podatny na zakłócenia i awarie, co wpływa na stabilność łącza.

Dostęp do Internetu światłowodowego na Śląsku stale się poszerza. Coraz więcej firm inwestuje w infrastrukturę sieciową, co pozwala na zwiększenie dostępności szybkiego Internetu. Warto zwrócić uwagę na dostępne oferty i wybrać tą, która najlepiej odpowiada naszym potrzebom i budżetowi.

Warto również pamiętać, że korzystanie z Internetu światłowodowego wymaga odpowiedniego sprzętu. Aby skorzystać z tej technologii, konieczne jest posiadanie specjalnego modemu oraz odpowiedniego kabla, który umożliwi połączenie z siecią światłowodową. W przypadku problemów z instalacją lub konfiguracją sprzętu warto skorzystać z pomocy technicznej, którą można uzyskać bezpośrednio u dostawcy Internetu światłowodowego.