Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Telefonia - 4 wyjątkowe Plany taryfowe - już od 5 zł

Telefon stacjonarny

Taryfa
Standard

Przenieś numer do naszej sieci i płać mniej!

 

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny
Budynek
wielorodzinny
Cena:
5,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 5 zł. 
Telefon stacjonarny

Taryfa
Free Elsat

Przenieś numer do naszej sieci i płać mniej!

 

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny
Budynek
wielorodzinny
Cena:
9,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9 zł. 
Telefon stacjonarny

Taryfa Free

Przenieś numer do naszej sieci i płać mniej!

 

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny
Budynek
wielorodzinny
Cena:
29,90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 29,90 zł. 
Telefon stacjonarny

Taryfa
Free Max

Przenieś numer do naszej sieci i płać mniej!

 

Dostępność:

Budynek
jednorodzinny
Budynek
wielorodzinny
Cena:
49,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49 zł. 
 

Szukasz innej
oferty?

Zadzwoń, napisz lub zamów kontakt, wspólnie dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie!


Biuro Obsługi Klienta:
32 440 60 60

Formularz kontaktowy


Telefonia - Elsat

Nasza firma już od wielu lat dostarcza najwyższej jakości usług telefonowych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, przez co znamy potrzeby naszych klientów. Podejmując współpracę z nami oraz korzystając z naszych usług masz gwarancję najwyższej jakości, a także możesz być pewien, że nasze oferty to najkorzystniejsze opcje na rynku. W naszej ofercie znajdziesz aż cztery Plany taryfowe. Każdy z nich jest w innej optymalnej cenie oferuje bardzo dobre warunki korzystania z sieci Elsat.

Telefonia stacjonarna na Śląsku

Oferujemy wysokiej jakości usługi telefonii stacjonarnej na Śląsku. Dajemy możliwość skorzystania aż z czterech Planów taryfowych, które dostosowane są do najczęstszych potrzeb naszych klientów. Wśród nich znajdziesz Plany taryfowe zaczynające się nawet od tylko 5 złotych. Chcemy, aby oferowana przez nas telefonia stacjonarna na Śląsku była dostępna dla każdego potencjalnego klienta. Dlatego zapewniamy dostępność zarówno w domach jednorodzinnych jak i budynkach wielorodzinnych. Można skorzystać u nas z wyjątkowych rabatów, wystarczy zdecydować się przenieść swój numer do naszej sieci i płacić mniej przez nawet dwa miesiące.

Telefon stacjonarny na Śląsku - prościej się nie da

Oferujemy najtańszą naszą ofertę taryfową dla telefonów stacjonarnych. Proponujemy Taryfę Standard za jedyne 5 zł/mies z umową na 23 miesiące. Można zakupić u nas promocyjny abonament i mieć bardzo korzystne stawki za połączenia wewnątrz sieci Elsat | Sileman, a także połączenia stacjonarne i komórkowe w całej Polsce. To świetna oferta szczególnie dla osób niekorzystających zbyt często z usług telefonii stacjonarnej.

Każda nasza kolejna oferta to innych próg cenowy. Proponujemy zapoznać się z ofertą naszej Taryfy Free Sileman, którą można nabyć już za 9 zł/mies. Umowa zawierana jest na okres 23 miesięcy, a oferta aktywowana już od 1 zł. Decydując się na tę możliwość zyskuje się nielimitowane połączenia wewnątrz sieci Elsat oraz Sileman. A także korzystne stawki za połączenia stacjonarne oraz komórkowe na terenie całej Polsce.

Jako trzecia proponujemy Plan taryfowy - Taryfa Free. To pakiet dla telefonu stacjonarnego na Śląsku za jedyne 29,90 zł/mies z umową na 23 miesiące. Jeżeli przenosisz do nas swój numer telefonu przez dwa pierwsze miesiące płacisz jedynie 1 zł. W tej taryfie zapewniamy nielimitowane połączenia jednakowo wewnątrz sieci Elsat | Sileman jak i przy połączeniach komórkowych oraz stacjonarnych na terenie Polski. Dodatkowo możesz korzystać z darmowych połączeń na numery stacjonarne w Niemczech.

Taryfa Free Max to czwarta, najbardziej rozbudowana oferowana przez nas taryfa. Również przez pierwsze 2 miesiące płacisz złotówkę, a później do końca 23-miesięcznej umowy jedynie 49,90 zł. W tym pakiecie możesz korzystać z nielimitowanych połączeń wewnątrz sieci Elsat i Sileman, połączeń komórkowych w Polsce oraz połączeń stacjonarnych w Polsce i w Niemczech. Oferujemy