Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

sileFIBER+ 900 Mbit/s

75,00 zł/mies.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 85 zł.
Umowa na 23 miesiące. Aktywacja od 1 zł.

Sprawdź super ofertę na WIFI 6!

 

Dostępność:

Budynek
wielorodzinny

Technologie:

FTTH

Dobierz modem z WiFi 6 już od 1 zł miesięcznie!

Najnowszy standard łączności bezprzewodowej przystosowany do obsługi wielu urządzeń jednocześnie!

Sprawdź

Dobierz modem z WiFi 6 już od 1 zł miesięcznie!

Parametry:

  • Prędkość pobierania danych – 900 Mbit/s
  • Prędkość wysyłania danych – 75 Mbit/s (Internet Światłowodowy)
  • Limit pobierania danych – brak

 

Cena obowiązuje przy podpisaniu umowy na promocję „Net dla Ciebie*. Okres zobowiązania wynosi 23 miesiące. Szczegóły w regulaminie.

Dobierz usługi i produkty dodatkowe

Modem WiFi

Za jedynie 1 zł miesięcznie i bez żadnych ograniczeń możesz korzystać z Internetu w dowolnym miejscu w Twoim domu!

Sprawdź

Modem WiFi

Szybki Internet na Górnym Śląsku

Chcesz, aby twój Internet w domu wielorodzinnym był zawsze niezawodny? Nasza firma Elsat oferuje świetną ofertę, która rozwiąże twoje problemy. Proponujemy skorzystanie z oferty Internetu światłowodowego sileFIBER+ 900 Mbit/s. Dajemy gwarancję najszybszego Internetu na Górnym Śląsku, który pozwoli na cieszenie się szybkim i niezawodnym połączeniem podczas różnych aktywności. SileFIBER+ jest idealnie przystosowany do budynków wielorodzinnych. Wykorzystuje on technologię FTTH, dzięki której światłowód prowadzony jest bezpośrednio od centrali do twojego mieszkania. Możesz mieć pewność, że świadczone przez nas usługi będą najwyższej jakości, a sygnał nieprzerwany i bardzo szybki.

Internet światłowodowy

Jeżeli potrzebujesz szybkiego połączenia, które pozwoli ci cieszyć się ciągłym surfowaniem po Internecie czy spokojną pracą zdalną, warto byś wziął pod uwagę naszą ofertę internetu światłowodowego. SileFIBER+ to 900 Mbit/s przy pobieraniu danych, a 75 Mbit/s przy przesyłaniu danych. Dodatkowo nie dajemy żadnych limitów przy pobieraniu danych, co świetnie sprawdzi się przy zdalnej pracy czy e-learningu. Korzystając z naszej oferty możesz dobrać również usługi dodatkowe, które jeszcze bardziej usprawnią i umilą korzystanie z internetu. Nasza oferta umożliwia skorzystanie z modemu WiFi, dzięki czemu internet będzie w każdym zakamarku twojego mieszkania, a także oferuje WiFi Premium - usługa ta gwarantuje szybkie połączenia WiFi, które niezawodnie sprawdza się szczególnie przy mobilnych urządzeniach.