Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Canal+ Prestige Canal+
Prestige

1,00 zł/mies.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 49 zł.
Umowa na 12 lub 23 miesiące.

11 wyjątkowych kanałów:

canal premium.png Canal+_1_PL.png CANAL+_DOKUMENT.png Canal+_Seriale.png Canal+_Film.png Canal+_Family.png Canal+_Sport.png Canal+_Sport_2.png CANAL _SPORT_3.png CANAL_SPORT_4.png Canal+Now.png

 

Dostępność:

Telewizja 4K
TV Smart

Oferta programowa:

canal premium
Canal+_1_PL
CANAL+_DOKUMENT
Canal+_Seriale
Canal+_Film
Canal+_Family
Canal+_Sport
Canal+_Sport_2
CANAL _SPORT_3
CANAL_SPORT_4
Canal+Now
Podana cena 1 zł obowiązuje przy zobowiązaniu 23 m-ce przez pierwsze 7 m-cy (cena od 8 m-ca: 49 zł). W promocji mogą wziąć udział Abonenci, którzy w dniu przystąpienia do promocji oraz w okresie 3 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do promocji nie byli związani z Dostawcą Usług. W pozostałych przypadkach cena pakietu Premium Canal+ Prestige przy zobowiązaniu 23 m-ce wynosi 19,90 zł / mies. przez pierwsze 11 m-cy (cena od 12 m-ca: 39 zł / mies.). 

Aktywacja 1 zł.

 

Canal+ Prestige to 11 kanałów premium, nieprzerywanych reklamami. Ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo. Największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity. Różnorodność gatunków. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu.

Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w jakości HD z dźwiękiem przestrzennym DD 5.1.

Możliwość wyboru wersji językowej.