Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Dobierz modem z WiFi 6 już od 1 zł miesięcznie!

WiFi 6 to najnowszy standard łączności bezprzewodowej. Przystosowany jest jednocześnie do obsługi wielu urządzeń, które posiadają dostęp do Internetu (komputerów, smartfonów, tabletów, a także takich sprzętów jak smartwatche, roboty sprzątające czy lodówki). Zapewnia stabilną transmisję dzięki  wykorzystaniu pasm 2,4 GHz i 5 GHz oraz do 8 kanałów jednocześnie.

Korzyści płynące z WiFi 6:

piktogram urządzenia.pngWięcej urządzeń jednocześnie podłączonych do Internetu

 piktogram strzałki.png Zwiększona prędkość i mniejsze opóźnienia połączenia WiFi

piktogram wifi w domu.png   Zwiększony zasięg - Internet dostępny w każdym pomieszczeniu w domu

piktogram skarbonka.png   Oszczędność - modem zużywa mniej energii elektrycznej

 

Tylko teraz zamawiając Internet w prędkościach 600 Mbit/s (modem kablowy) lub 900 Mbit/s (GPON), modem w najnowszym standardzie WiFi 6* dostaniesz za złotówkę** miesięcznie.

 

W naszych domach korzystamy z coraz większej ilości urządzeń, które mogą być bezprzewodowo podłączone do sieci Internetowej. To już nie tylko smartfony czy laptopy, które zazwyczaj posiada każdy z domowników, ale również zaawansowane technologicznie pralki, lodówki czy roboty sprzątające. Jednoczesne działanie tak wielu sprzętów może powodować zakłócenia między nimi. Inteligentna technologia urządzeń z WiFi 6 automatycznie zarządza dostępnymi pasmami niwelując wszelkie zakłócenia pomiędzy nimi, a sam modem z WiFi 6 zwiększa prędkość przesyłu danych i zmniejsza opóźnienia w transmisji.

 

 

Modemy z WiFi 6 dostępne w naszej ofercie:

Technicolor CGA4236.jpgTechnicolor CGA4236 to modem kablowy z wbudowanym routerem bezprzewodowym WiFi 6 oraz portami telefonicznymi . Jest zgodny z najnowszą wersją standardu DOCSIS 3.1 oraz PacketCable 2.0 (a także wstecznie zgodna z EuroDOCSIS/DOCSIS 3.0 i (Euro)PacketCable 1.5). 

Dzięki zastosowaniu w nim systemu EasyMesh szybki Internet jest dostępny w całym domu - we wszystkich pomieszczeniach i na wszystkich połączonych z nim bezprzewodowo urządzeniach. Wbudowany punkt dostępu bezprzewodowego, z dwoma modułami WiFi, pozwala na pracę modemu w obu pasmach jednocześnie – 2,4GHz oraz 5GHz.

Modem posiada dodatkowe zabezpieczenia weryfikacji uruchamianego kodu oraz kluczy w kolejnych etapach uruchamiania urządzenia.

Modem Technicolor CGA4236 dostępny jest wyłącznie dla Abonentów posiadających pakiet Internetu w prędkości 600 Mbit/s.

 

HALNY 4GXV (gpon).jpgHALNY 4GXV (GPON) to modem premium przystosowany do sieci światłowodowej. Modem zapewnia jeden port GPON, cztery porty Gigabit Ethernet, dwuzakresowy bezprzewodowy interfejs WIFI 6 (2.4GHz i 5GHz) z czterema antenami zewnętrznymi i jednym portem Voice FXS. Daje to możliwość obsługi pełnych usług triple play dla szybkiego dostępu do Internetu, IPTV i głosu.

Modem HALNY 4GXV dostępny jest wyłącznie dla Abonentów posiadających pakiet Internetu w prędkości 900 Mbit/s.

 

Regulamin promocji WiFi 6 dla Ciebie [1 zł]

Regulamin promocji WiFi 6 dla Ciebie

 

*Modemy kablowe z WIFI 6 dostępne są wyłącznie dla usługi Internetu w prędkości 600 Mbit/s. Routery GPON z WIFI 6 dostępne są wyłącznie dla usługi Internetu w prędkości 900 Mbit/s.
** Promocja "WiFi 6 dla Ciebie [1 zł] skierowana jest wyłącznie dla Abonentów posiadających pakiet Internetu w prędkości 600 Mbit/s w technologii HFC (modem kablowy) lub 900 Mbit/s w technologii FTTH (GPON). W przypadku posiadania pakietu Internetu w prędkości 600 Mbit/s w technologii FTTH (GPON) miesięczna opłata za modem z WiFI 6 wynosi 10 zł.