Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Dlaczego my? Bo mamy super nowości, więc z nami będziesz na bieżąco!

Opublikowano: 17 maja 2023

Jako Zespół Elsat nie spoczywamy na laurach i stale pracujemy nad tym, żeby wszelkie nowości pojawiające się na rynku telekomunikacyjnym były dla Was dostępne. Doskonale wiemy, w jakim tempie w obecnych czasach zmienia się technologia, dlatego jesteśmy dumni z tego, że jako nasi Klienci możecie z niej korzystać. 

Bo chcemy Wam dostarczać jak najlepsze i najnowocześniejsze usługi.

Dzięki temu możecie na przykład korzystać z najnowocześniejszego dekodera TV Smart 4K BOX, który zamieni Wasz telewizor w smart TV i cieszyć się bogactwem rozrywki w swoim domu oraz zaawansowanymi funkcjami w usłudze TV Smart! 

A jeśli macie nasz Internet, to w naszej ofercie znajdziecie również modemy w najnowszym standardzie WiFi6, żebyście mogli jeszcze szybciej łączyć się bezprzewodowo z Internetem w całym domu - nawet wtedy, gdy macie do sieci dużo podłączonych urządzeń. 

 

Nowe, ciekawe kanały TV? Większe prędkości Internetu? Nowe pakiety Premium? Wiedzcie, że nasz Zespół nieustannie głowi się nad tym, żeby oferta naszych pakietów, z których korzystacie, była ciągle rozbudowywana. 

Bo ciągle się staramy, żebyście jako nasi Klienci mogli dostać więcej.

Dlatego na przykład niedawno dołączyliśmy do naszej oferty Telewizji 4K nowe kanały dla najmłodszych Widzów. I pamiętajcie, że nie mówimy ostatniego słowa, bo dla nas zawsze zasługujecie na więcej

 

U nos nie bydziesz po zadku, bo zawdy momy super nowości!