Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Aktualności

„Sanktuarium: Opowieść czarownicy” – nowy kryminał z magicznym twistem już w marcu na SCIFI!

4 marca 2026
Magia, morderstwo i mroczne sekrety. Czy w miasteczku czarownic sprawiedliwość ma szansę?

Krajowy System e-Faktur (KSeF) informacja o zmianach

25 lutego 2026
Informujemy, że od 1 kwietnia 2026 roku, wszystkie faktury wystawiane przez Virtual Operator Sp. z. o. za usługi świadczone na rzecz Klientów będących przedsiębiorcami, będą wystawiane i udostępniane wyłącznie za pośrednictwem Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Rozporządzenie Ministra Cyfryzacji z dnia 29 września 2025r.

10 lutego 2026
W dniu 14 marca 2026 r. wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Cyfryzacji z dnia 29 września 2025 r. w sprawie reklamacji usługi komunikacji elektronicznej lub usługi fakultatywnego obciążania rachunku

Premiera thrillera „Promethea” w SCI FI! Tajemnica, której nie da się wyjaśnić.

9 lutego 2026
Czy wierzysz w zjawiska nadprzyrodzone? Już wkrótce na antenie kanału SCI FI zadebiutuje „Promethea” – mroczny, sześcioodcinkowy thriller produkcji francuskiej, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

Nowości w ofercie Telewizji!

3 lutego 2026
Do naszej oferty zarówno Telewizji cyfrowej, jak i TV SMART dołączyły dwa nowe kanały.