Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Jakie możliwości daje TV Smart w Elsat?

Opublikowano: 4 stycznia 2023

Dostęp do wszystkich kanałów telewizyjnych, biblioteki VOD oraz ulubionych serwisów streamingowych brzmi kusząco? Usługa TV Smart gwarantuje Ci o wiele więcej, udowadniając, że telewizja Smart jest najlepszym źródłem rozrywki. Czego możesz się jeszcze spodziewać w ramach tej usługi? Dla kogo ona jest? I czy warto z niej skorzystać?

Oferta dla kinomaniaków

TV Smart to doskonały wybór dla pasjonatów nowości kinowych, starych, dobrych klasyków i wciągających seriali. Usługa ta w sobie bogatą ofertę kanałów telewizyjnych, tysiące tytułów na żądanie oraz możliwość korzystania z ulubionych aplikacji video. Nieograniczony dostęp do usług cyfrowych i internetowych to coś, co z pewnością pokochają fani kina i gorących nowości filmowych. Korzystając z konta Google, możesz zainstalować dowolną aplikację dla Android TV, zyskując tym samym dostęp do najpopularniejszych aplikacji i platform streamingowych, w tym: YouTube, Amazon Prime, Viaplay, HBO Max, TIDAL czy Player. Wszystko to możesz oglądać w jakości 4K HDR 10 i Dolby Vision, która gwarantuje najwyższą jakość obrazu.

Co więcej, w TV Smart możesz oglądać wybrane programy, filmy i seriale emitowane do 7 dni wstecz. Dzięki temu nic Cię nie ominie i w pełni wykorzystasz potencjał, jaki oferuje Ci telewizja. To również świetna funkcja dla osób spóźnialskich — nawet jeżeli zaczniesz oglądać film w połowie, to bez problemu możesz go cofnąć i oglądać od początku. Z TV Smart istnieje również możliwość nagrywania programów w chmurze, dzięki czemu możesz pobrać film lub serial i zobaczyć go w dowolnym momencie.

Coś dla graczy

Telewizja Smart jest nie tylko idealnym wyborem dla kinomaniaków, ale również dla fanów gier! Jak to działa? Wbrew pozorom bardzo prosto! Dzięki usłudze TV Smart można zainstalować gry ze sklepu Google, a także korzystać z najpopularniejszych platform przeznaczonych do streamingu gier. W wybrane gry możesz grać, używając standardowego pilota lub podpinając własnego pada. Aby korzystać z tej opcji, wystarczy podpiąć pada, a potem można już tylko grać! Smart TV to w pełni bezpieczna rozrywka, która nigdy się nie nudzi.

Dodatkowe funkcje dekodera TV Smart 4K BOX

Telewizja Smart oferuje zdecydowanie więcej! Do Twojej dyspozycji udostępniamy również:

  • Asystenta głosowego, dzięki któremu wyszukasz interesujące Cię filmy i programy za pomocą własnego głosu. Wystarczy wydać konkretną komendę, a tytuł filmu lub serialu wyszuka się sam.
  • Kontrolę rodzicielską, dzięki tej funkcji najmłodsi widzowie są chronieni przed niebezpieczeństwami i nieodpowiednimi treściami w sieci. To skuteczne zabezpieczenie, które powoduje, że dzieci mogą korzystać z programów telewizyjnych i platform streamingowych bez żadnych obaw.
  • Bluetooth, dzięki któremu możesz podpiąć do dekodera SMART 4K BOX urządzenia, których potrzebujesz, np. słuchawki, komputer czy pada. W ten sposób wygodnie połączysz się z innymi sprzętami i będziesz mógł cieszyć się w pełni z funkcjonalności TV Smart.
  • Catch-up TV to funkcja, która pozwala oglądać wybrane programy wyemitowane w przeszłości nawet 7 dni po emisji. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że nie zdążyłeś na premierowy odcinek ukochanego serialu.
  • Chromecast jest nowoczesną funkcją, dzięki której możesz wygodnie i bezproblemowo przesyłać obraz z urządzenia mobilnego na dekoder, a to wszystko bez użycia dodatkowych kabli.

Zachęcamy do sprawdzenia usługi TV Smart, która łączy telewizję i internet w jedną całość. Wystarczy skontaktować się z przedstawicielami naszej firmy Elsat, którzy udzielą wszystkich niezbędnych informacji.