Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Internet światłowodowy - Gliwice

To, co wyróżnia dzisiejszy świat to łatwo i szybko dostępny internet. Dzięki niemu jesteśmy w stanie w dużo prostszy i przyjemniejszy sposób funkcjonować. To od stabilnego i przepustowego łącza zależy jakość naszego życia oraz bycia w świecie. Dzisiaj internet jest miejscem pracy zdalnej czy nauki online. Służy zarówno celom informacyjnym, jak i rozrywkowym. Każdy z nas lubi włączyć swój ulubiony film bądź serial oraz zagrać w grę video, a także z powodzeniem ściągnąć najnowszą książkę. Internet to przestrzeń, w której załatwia się ważne codzienne sprawy - urzędowe, zakupy czy podstawowa komunikacja. Kluczowym dla dobrego funkcjonowania łącza jest korzystanie z odpowiedniego pakietu i rodzaju internetu. Na ich miejscu pojawia się nowoczesna technologia internetu światłowodowego w Gliwicach oferująca dużo wyższy standard usług - szybkości i stabilności połączenia.

Gdzie szukać sprawdzonego dostawcy internetu?

Chcąc zdecydować się na najlepszą możliwą ofertę światłowodu, warto zapoznać się z propozycjami dostawców internetu światłowodowego na Śląsku. Elsat to firma z długoletnim doświadczeniem. Na pierwszym miejscu stawiamy potrzeby klienta oraz jego zadowolenie. Zależy nam, by przygotowane przez nas różnorodne pakiety odpowiadały indywidualnym potrzebom użytkowników. Proponujemy ofertę zarówno dla klientów z domów jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych, bloków. W Elsat umożliwiamy skorzystanie z trzech różnych pakietów internetu. Różnią się one między sobą przede wszystkim prędkością łącza: 300 Mbit/s, 600 Mbit/s oraz 900 Mbit/s - dla najbardziej wymagających użytkowników.

Nasz szybki internet w Gliwicach to krok w przyszłość. Jeżeli chcesz się rozwijać i korzystać z najnowocześniejszych technologii, które już w niedługim czasie staną się codziennością każdego - skorzystaj z naszej oferty. Proponujemy szybki i niezawodny internet światłowodowy w Gliwicach. Dzięki niemu nie tylko bezproblemowo ściągniesz film czy serial, ale także zagrasz w grę w chmurze, czy skorzystasz z opcji wspierającej internet rzeczy.

Przewaga światłowodu

Można spotkać się z internetem określanym akronimem FTTH (Fiber To The Home) - to po prostu inna nazwa światłowodu. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju połączenie do transmisji informacji wykorzystuje światło. Z czego zbudowany jest światłowód? Z dwóch elementów - rdzenia wykonanego z włókna szklanego, plastiku bądź półprzewodnika, a także płaszcza składającego się z kilku warstw. Spośród innych możliwości wyróżnia się także odpornością na warunki atmosferyczne. Połączenie jest stabilne i jakościowe pomimo wyładowań atmosferycznych, śnieżyc czy nawałnic i porywów wiatru.

Internet światłowodowy w Gliwicach to doskonała, trwała i stabilna transmisja danych. Wśród najbardziej popularnych oraz pożądanych właściwości światłowodu wyróżnia się dwie: brak tłumienia, a także przepustowość. Pierwsza z tych zalet znaczy tyle, że światłowód nie emituje pola elektromagnetycznego oraz nie wchodzi w reakcje z innymi polami elektromagnetycznymi w pobliżu. Gwarantuje to stabilne połączenie bez zakłóceń. Druga zaleta - wysoka przepustowość - umożliwia korzystanie ze źródła internetu wielu urządzeń naraz. Oczywiście mowa tu o licznych smartfonach, tabletach czy komputerach, ale nie tylko. Przepustowość światłowodu pozwala na podłączenie do źródła sieci także urządzeń RTV i AGD, jak telewizory czy urządzenia kuchenne i sprzątające.

Nie wahaj się! Zapoznaj się z ofertą Elsat - doświadczonego dostawcy internetu światłowodowego na Śląsku - i skorzystaj z szybkiego internetu w Gliwicach. Proponujemy oferty dostosowane pod rygorystyczne wymagania klientów, które zadowolą każdego. Z nami możesz więcej.