Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

XII Krąg Abonenta – Spotkanie podróżnicze z Jakubem Poradą za nami!

Opublikowano: 14 sierpnia 2020

XII Krąg Abonenta – Spotkanie podróżnicze z Jakubem Poradą za nami!

Podróże to jeden z tych tematów, o których można mówić bez przerwy, a i tak będzie interesująco. Kiedy opowiada o nich charyzmatyczny pasjonat, mówiący o podróżach w sposób wyjątkowy, wkładając w to całe swoje serce – sekundy zamieniają się w minuty, następnie w kwadranse, a potem w godziny. Tak właśnie było podczas ostatniego XII Kręgu Abonenta! Zapraszamy do przeczytania krótkiej relacji.

 

Śląski wystrój i domowa atmosfera

Ta edycja była wyjątkowa. Przede wszystkim, wsłuchując się w potrzeby naszych Abonentów, postanowiliśmy zorganizować XII Krąg Abonenta, nie w Rudzie Śląskiej, a w Bytomiu, w lokalu o niebanalnym, a jednocześnie bardzo śląskim klimacie. Zelter, bo tak się nazywa miejsce spotkania, to cegła, drewno i industrialne dodatki. Każde krzesło jest inne, na wiszących półkach czekają na przeczytanie książki i gazety, a na stołach znajdują się gustowne dodatki – wazoniki, deski czy podstawki. Zelter, mimo swojej surowości, to miejsce niezwykle ciepłe i urocze, gdzie panuje wspaniała, domowa atmosfera. Pyszne jedzenie przyciąga masę Klientów, a specjalne i kraftowe napoje zaspokoją pragnienie niejednego konesera.

Ogromny sens korzystania z każdej chwili

Zebraliśmy się około 17:30. Na stołach czekał na wszystkich Uczestników poczęstunek, zimne i ciepłe napoje. Po przywitaniu Gości, opowieści rozpoczął Prelegent XII Kręgu Abonenta „Porada na weekend. Podróżowanie dla każdego” – Jakub Porada. Mówił o swoich doświadczeniach podczas podróży, przełamywaniu własnych słabości i odkrywania z pozoru mało atrakcyjnych miejsc na nowo. Wokół nas, w naszym kraju znajduje się masa pięknych miejscowości, które zachwycają swoją historią, architekturą i wiekiem – mimo braku popularności. Jakub Porada ma bardzo ciekawą historię, którą postanowił się z nami podzielić. Jego droga do osiągnięcia stanu, w którym może spełniać marzenia była kręta i nie zawsze łatwa, jednak kierując się pasją, odwagą i niesłychaną motywacją, a także korzystając z każdej chwili – wypracował sukces. Opowiadając o swoim świecie inspirował i zachęcał do odkrywania więcej!

Najlepiej poznajemy się przy stole!

Następnie usiedliśmy wspólnie z Jakubem Poradą do stołu. Podano ciepły posiłek, a my mogliśmy „przetrawić” ogrom inspirujących informacji, dopytać o szczegóły, a także porozmawiać i podzielić się własnymi podróżniczymi doświadczeniami. Spotkanie trwało prawie do godziny 21:00. Nie potrafiliśmy się rozstać, ponieważ było bardzo sympatycznie!

Travel Channel HD – Partner XII Kręgu Abonenta

Prezentujący unikalne podejście do podróżowania, emitujący programy przenoszące widzów w każdy zakątek globu, od luksusowych wyjazdów, przez przygody z plecakiem, poszukiwania kulinarnych inspiracji, ekoprzyjazne wakacje i niezapomniane podróże, Travel Channel pomaga poznawać świat i odkrywać więcej! Każdy Uczestnik otrzymał praktyczny upominek – plecak ufundowany przez Partnera wydarzenia. Bardzo dziękujemy za wspaniałą współpracę i pomoc w organizacji tak owocnego i pełnego pasji spotkania! 

 

Do zobaczenia na kolejnym Kręgu Abonenta!♥