Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Za nami niezwykły Dzień Dziecka! Było zabawnie, radośnie i bardzo głośno! Przeżyjmy to jeszcze raz!

Opublikowano: 1 czerwca 2019

 

Zabawy, atrakcje, konkursy, szczęście, balony, nagrody, malowanie, dmuchany zamek, taniec, klauni, muzyka, wygibasy, radość, frajda, integracja, atmosfera.

Tak było podczas Dnia Dziecka z Elsatem i Silemanem!

1 czerwca pod naszą siedzibą przy ulicy Dąbrowskiego 35 w Rudzie Śląskiej rozpoczęliśmy wspólne świętowane Dnia Dziecka. Atmosferę rozkręcił niezawodny duet klaunów: Pipek i Psotka, którzy tryskają pozytywną energią, znają wiele integrujących zabaw i mają baaardzo dobre podejście do dzieci. O przytulanie zadbała rybka Mini Mini, która wspólnie z maluchami tańczyła, skakała i przybiła minimum 100 „piątek”. Przy stanowisku z malowaniem buziek tworzyła się kolejka, bo każdy chciał być superbohaterem!

Dwa wspaniałe konkursy udowodniły, że dzieci mają niesamowitą wyobraźnie i talent malarski! Logo naszych firm zostało kilkudziesięciokrotnie przyozdobione kwiatkami, serduszkami, motylkami, kolorami i innymi kształtami. Dwóch najlepszych artystów wygrało bilety do EnergyLandii. Drugi konkurs dotyczył bajek emitowanych na kanale Puls 2. Odpowiedzi nie były banalnie proste, ale dzieci sobie świetnie z nimi poradziły! Wygrane nagrody to: walizka, kuferek, plecak i inne letnie gadżety.  Między konkursami dzieci cały czas bawiły się razem z Klaunami biorąc udział we wspólnym tańcu, wygibasach, pociągu i innych aktywnościach. Po każdej konkurencji dzieci za wzięcie udziału i wspólną zabawę otrzymywały gadżety ufundowane przez Partnerów naszego wydarzenia.

Wielki dmuchany zamek, był dostępny dla wszystkich dzieci. Fikołki, skoki i salta – nasze maluchy są niesamowicie sprawne! Uśmiechy na twarzach dzieci i rodziców to najlepsza oznaka świetnie spędzonego czasu. Bardzo dziękujemy Partnerom naszego Dnia Dziecka, za wspaniałe gadżety i ufundowanie nagród głównych dla laureatów konkursów. Bez Was to by nie było to samo!

Dziękujemy za wybranie świętowania Dnia Dziecka razem z Elsatem i Silemanem!