Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Telewizja - Katowice

Zyskaj dostęp do nowoczesnych technologii telewizyjnych z Elsat – dostawcą TV Smart dla mieszkańców Katowic i okolic. Wieloletnie doświadczenie oraz zaawansowane usługi pozycjonują nas jako lidera na Śląsku. Przejrzyj naszą atrakcyjną ofertę pakietów, która wniesie Twój standard oglądania telewizji na nowy poziom.

TV Smart

W erze nieograniczonego dostępu do Internetu, TV Smart staje się niezbędnym elementem rozrywki dla każdego. Dzięki tej usłudze możesz cieszyć się ulubionymi filmami, serialami czy programami niezależnie od pory dnia. 

TV Smart to połączenie bogatej oferty kanałów telewizyjnych z tysiącami tytułów dostępnych na życzenie w bibliotece VOD. Dodatkowo zyskujesz dostęp do aplikacji oraz dedykowanych systemów, dzięki czemu ta usługa szybko stanie się niezastąpionym źródłem rozrywki wszystkich domowników. To doskonałe rozwiązanie oferowane w Katowicach, a my, w Elsat, przygotowaliśmy dla Ciebie najlepsze pakiety.

Klienci, którzy wybiorą dekoder TV Smart 4K BOX, otrzymają dostęp do zaawansowanych funkcji. Sprawdź poniżej, co zyskasz, wybierając TV Smart w Elsat.

  • Asystent głosowy: wyszukuj i steruj urządzeniem za pomocą komend głosowych.
  • Catch-up TV: oglądaj wybrane programy z ostatnich 7 dni.
  • Restart TV: rozpocznij oglądanie programów od początku, nawet jeśli już się rozpoczęły (dotyczy jedynie trwających programów, a nie tych wyemitowanych).
  • Nagrywanie programów w chmurze: pobieraj i oglądaj ulubione programy w dogodnym dla siebie czasie.
  • Dostęp do gier oraz aplikacji: skorzystaj z bogatej oferty Google Play Store, podłączając swój pad.
  • Telewizja w jakości 4K: doświadcz najwyższej jakości obrazu i stabilności transmitowanych treści.
  • Strefa KIDS: bezpieczna rozrywka dla najmłodszych, z kontrolą rodzicielską. Dzięki tej funkcji możesz kontrolować kanały, do których dzieci mają dostęp.

Jakie kanały są dostępne w TV Smart? Sprawdź najnowszy wykaz, który aktualnie obowiązuje.

Nie znalazłeś pakietu skrojonego pod Twoje potrzeby? Szukasz innej oferty? Zadzwoń lub napisz do nas, a razem znajdziemy rozwiązanie. Dowiedz się więcej o usługach telewizji w Katowicach, które proponujemy w Elsat. Skorzystaj z naszej różnorodnej oferty, jesteśmy przekonani, że dostosujemy ofertę do nawet najbardziej wymagającego Klienta.