Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Telewizja - Mikołów

Zapraszamy do świata nowoczesnej rozrywki - w Elsat z chęcią Ci w tym pomożemy. Jesteśmy przodującym dostawcą telewizji dla Mikołowa i okolic. Jako firma o wieloletnim doświadczeniu doskonale rozumiemy oczekiwania klientów, dlatego oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Odkryj nasze atrakcyjne pakiety telewizyjne i wybierz rozwiązanie idealne dla Ciebie.

TV Smart

Obecnie niemal każdy ma dostęp do Internetu, co otwiera przed nami świat funkcji TV Smart. Ta innowacyjna technologia pozwala użytkownikowi cieszyć się nieograniczonym dostępem do bogatej oferty telewizyjnej. Oglądaj ulubione filmy, seriale czy programy w dowolnym momencie, korzystaj z aplikacji i systemów dostępnych na żądanie. To idealne połączenie ogromnej ilości kanałów telewizyjnych z tysiącami tytułów dostępnych w bibliotece VOD oraz możliwością korzystania z ulubionych aplikacji video. To najlepsza rozrywka oferowana przez kablówkę w Mikołowie, na którą warto postawić.

Klienci telewizji kablowej Elsat, wybierając dekoder TV Smart 4K BOX, zyskują dostęp do zaawansowanych funkcji takich jak:

 • Asystent głosowy: dzięki tej możliwości będziesz mógł sterować telewizorem za pomocą komend głosowych.
 • Catch-up TV: ta funkcja pozwoli Ci oglądać ulubione programy do 7 dni wstecz.
 • Restart TV: dzięki tej usłudze możesz oglądać programy od początku, nawet jeśli już się rozpoczęły.
 • Nagrywanie programów w chmurze: ta funkcja pozwoli Ci pobierać i oglądać ulubione programy w dogodnym dla siebie czasie.
 • Dostęp do gier i aplikacji w Google Play Store: dzięki tej opcji odkryjesz świat gier i aplikacji takich jak: YouTube, Amazon Prime, Viaplay, HBO Max, TIDAL, Player i wielu innych.
 • Telewizja w jakości 4K: pozwoli Ci oglądać programy w niesamowitej jakości obrazu.
 • Strefa KIDS: gwarantuje bezpieczną rozrywkę dla najmłodszych z funkcją kontroli rodzicielskiej.

Telewizja 4K w Mikołowie

Telewizja 4K zdobywa coraz większą popularność, stając się nowym standardem jakości obrazu. W Elsat zależy nam na tym, aby każdy mógł skorzystać z tych unikalnych możliwości. Nasze atrakcyjne pakiety - przeznaczone zarówno dla budynków wielorodzinnych, jak i jednorodzinnych - oferują dostęp do 62 kanałów w najtańszej opcji, w tym 46 w jakości HD. Najszerszy pakiet zapewnia aż 178 kanałów, co daje nieograniczone możliwości wyboru dla całej rodziny. Przekonaj się, jak telewizja 4K może wynieść Twoje doświadczenie z oglądania programów na jeszcze wyższy poziom.

Dlaczego warto wybrać Elsat?

 • Bo z nami możesz być na bieżąco - jesteśmy świadomi, że współczesna technologia rozwija się w zawrotnym tempie. To, co dzisiaj jest nowoczesne, jutro może być już przeżytkiem. Dlatego też oferujemy najnowsze rozwiązania oraz technologie, dzięki którym będziesz na bieżąco ze światem rozrywki i telekomunikacji.
 • Bo cenimy Twoją wygodę i czas - w Elsat zapewniamy Ci możliwość załatwiania swoich spraw tak, jak Ci najbardziej odpowiada. Możesz nas odwiedzić w naszym Biurze Obsługi Klienta albo załatwić sprawę telefonicznie, mailowo bądź za pomocą mBOKa.
 • Bo mamy sprawdzony serwis - doświadczony zespół serwisowy dba o to, abyś zawsze mógł cieszyć się bezproblemowym korzystaniem z naszych usług. Zapewniamy kompleksowe wsparcie techniczne, szybkie reakcje na zgłoszenia oraz profesjonalne podejście do rozwiązywania ewentualnych problemów.
 • Bo oferujemy sprawdzone rozwiązania, w tym szybki Internet - jesteśmy dumni z oferowania superszybkiego Internetu, który umożliwia płynne korzystanie z sieci, granie online bez zacięć i efektywne korzystanie z usług telekomunikacyjnych. Stawiając na Elsat, wybierasz szybkość i niezawodność.
 • Bo możesz się z nami swobodnie porozmawiać - nie tylko na bieżąco odbieramy telefony i odpisujemy na wiadomości, ale również możesz z nami omówić sprawy w wygodny dla Ciebie sposób - np. posługując się gwarą.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę telewizji kablowej Elsat, zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w doborze idealnego pakietu. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów Elsat i ciesz się usługami na wysokim poziomie.