Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Telewizja - Radzionków

Nasza firma Elsat to nowoczesny dostawca telewizji dla klientów z Radzionkowa i okolic. Dzięki wieloletniej działalności doskonale znamy potrzeby swoich odbiorców, oferując usługi na najwyższym, światowym poziomie oraz zajmując pozycję lidera na Śląsku. Zapoznaj się z naszą atrakcyjną ofertą pakietów TV i wybierz ten idealny dla siebie.

TV Smart

Obecnie niemal każdy ma możliwość połączenia z Internetem i skorzystania z funkcji TV Smart. Dzięki temu użytkownik ma wręcz nieograniczony dostęp do tego, co oferuje telewizja. Może oglądać swoje ulubione filmy, seriale bądź programy w dowolnej chwili, a oprócz tego może korzystać z wielu aplikacji i dedykowanych systemów. To perfekcyjne połączenie ogromnej ilości kanałów telewizyjnych z tysiącami tytułów, wybieranych na życzenie w bibliotece VOD, a także dostęp do ulubionych aplikacji video. Obecnie to najlepsze źródło rozrywki, oferowane przez kablówkę w Radzionkowie, na które warto postawić.

Klienci telewizji kablowej Elsat, który zdecydują się na wybór dekodera TV Smart 4k box, mają dostęp do następujących funkcji:

  • asystent głosowy - wyszukiwanie i sterowanie głosowe, pozwalające na uruchamianie aplikacji za pomocą komend głosowych;
  • catch-up TV - możliwość oglądania wybranych programów do 7 dni wstecz;
  • restart TV - programy, które już się rozpoczęły, ale jeszcze nie zakończyły, można zacząć oglądać od początku;
  • nagrywanie programów w chmurze - pobieraj i oglądaj ulubione programy w dogodnym dla siebie czasie;
  • dostęp do gier i aplikacji w ramach google play store - wystarczy podpiąć do dekodera pada i można rozpocząć zabawę z grami;
  • dostęp do telewizji w jakości 4K i najlepszych serwisów streamingowych - a także niezwykle interesującej oferty biblioteki VOD;
  • strefa KIDS - bezpieczna rozrywka, odpowiednio dobrana do grupy wiekowej. Dzięki funkcji kontroli rodzicielskiej chroni dzieci przed nieodpowiednimi dla nich treściami.

Telewizja 4K

Telewizja 4K cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jeszcze niedawno najwyższym standardem obrazu była jakość HD. Dziś 4k jest najnowocześniejszym rozwiązaniem, a odpowiednie telewizory bez trudu można znaleźć na sklepowych półkach. Nasza firma Elsat oferująca telewizję w Radzionkowie chce, aby z tych wyjątkowych możliwości mógł każdy chętny skorzystać. To właśnie dlatego przygotowała atrakcyjne pakiety, dostępne zarówno dla budynków wielorodzinnych jak i jednorodzinnych. Już w najtańszej opcji klienci otrzymują dostęp do 62 kanałów, w tym 46 HD. Z kolei najszerszy pakiet telewizji zapewnia dostęp do 178 kanałów. Jeśli zatem telewizję 4K zamierza oglądać cała rodzina, z pewnością każdy znajdzie idealne kanały dla siebie. Jesteśmy przekonani, że odtąd dla klientów Elsat rozrywka przed ekranem nabierze całkowicie nowego znaczenia.

Jeśli chcesz poznać szczegółowo ofertę telewizji kablowej Elsat, zachęcamy do kontaktu. Nie wahaj się pytać - nasi specjaliści są otwarci na każdego klienta, dokładając wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta. Jesteśmy przekonani, że dołączając go szerokiego grona naszych klientów, otrzymasz usługi świadczone przez polskich inwestorów, ale na światowym poziomie.