Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Telewizja - Ruda Śląska

Nasza firma Elsat to nowoczesny dostawca telewizji w Rudzie Śląskiej i okolicy. Od ponad 30 lat dostarczamy swoim klientom usługi telewizyjne najwyższej jakości, dziś zajmując pozycję lidera na Śląsku. Jesteśmy doceniani przede wszystkim za bogatą ofertę programów oraz perfekcyjną jakość obrazu i dźwięku.

TV Smart

Możliwość bezprzewodowego połączenia z Internetem sprawiła, że TV Smart jest coraz chętniej wykorzystywana przez konsumentów. Dzięki wielu aplikacjom i dedykowanym systemom TV Smart zachęca do wykorzystania ogromu możliwości. To najlepsze połączenie bogatej oferty kanałów telewizyjnych wraz z tysiącami tytułów wybieranych na żądanie oraz dostęp do ulubionych aplikacji video. To fantastyczne źródło rozrywki, na które warto się zdecydować.

Klienci Elsat - telewizji kablowej w Rudzie Śląskiej, którzy w ramach swojej oferty wybiorą dekoder TV Smart 4k box, otrzymują dostęp do wyjątkowych funkcji. Są to m.in.:

  • wyszukiwanie i sterowanie głosowe, pozwalające na uruchamianie aplikacji za pomocą komend głosowych;
  • możliwość oglądania wybranych programów do 7 dni wstecz. Dotyczy to programów, które już się rozpoczęły, ale jeszcze nie zakończyły. Funkcja ta pozwala rozpoczęcie oglądania od początku;
  • nagrywanie programów w chmurze; Pobieraj i oglądaj ulubione programy w dogodnym dla siebie czasie;
  • dostęp do gier i aplikacji w ramach google play store. Wystarczy podpiąć do dekodera pada i można rozpocząć zabawę z grami;
  • dostęp do telewizji 4K i najlepszych serwisów streamingowych, a także niezwykle interesującej oferty biblioteki VOD;
  • strefa KIDS - bezpieczna rozrywka, odpowiednio dobrana do grupy wiekowej, jednocześnie chroniąca przed nieodpowiednimi treściami.

 

Telewizja 4K

Telewizja 4K to obecnie najnowocześniejsze rozwiązanie, które stopniowo podbija serca coraz szerszej rzeszy Polaków. Nasza firma Elsat od lat oferuje kablówkę w Rudzie Śląskiej i chcielibyśmy, aby z wyjątkowej oferty telewizji 4K mógł skorzystać każdy zainteresowany. To właśnie dlatego proponujemy atrakcyjne pakiety, dostępne zarówno dla budynków jednorodzinnych, jak i wielorodzinnych. Już w najtańszej opcji klienci otrzymują dostęp aż do 62 kanałów, w tym 46 HD. Dla prawdziwych telemaniaków natomiast przewidziany jest pakiet, zapewniający dostęp do 178 kanałów. Telewizję 4K zatem oglądać może cała rodzina, gdyż każdy znajdzie idealny kanał dla siebie obserwując, że rozrywka przed ekranem telewizora nabiera całkowicie nowego znaczenia.

Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz poznać szczegółowo ofertę naszej telewizji kablowej, zapraszamy do kontaktu. Jeśli poszukujesz jeszcze innych opcji czy konfiguracji, również nie wahaj się, gdyż nasi specjaliści z pewnością znajdą najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie spełniającą nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że jeśli nam zaufasz, będziesz w pełni zadowolony, ponieważ otrzymasz usługi świadczone przez polskich inwestorów, ale spełniające standardy światowe. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, a dostarczymy Ci korzystne rozwiązania, zapewniające przyjemność i satysfakcję z oglądania programów w TV.