Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Telewizja - Świętochłowice

Chcesz się zrelaksować w otoczeniu najwyższej jakości telewizji w formacie 4K? Nie możesz się doczekać spędzenia miłego wieczoru, delektując się rozrywką dostępną na wielu kanałach? Z Elsat i najlepszą Telewizją w Świętochłowicach jest to możliwe! Doskonale wiemy, czego potrzebujesz, jeśli chodzi o rozrywkę przed ekranem telewizora i wiemy, jak Ci to dostarczyć! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przekonania się o tym osobiście!

Telewizja 4K

Współcześnie, pomimo ogromnej popularności Internetu, niezmiennie wiele osób z ochotą sięga po tradycyjną telewizję. Nic dziwnego! Ludzie wciąż czerpią radość z oglądania ulubionych programów prowadzonych przez ulubionych gospodarzy, z pasją śledzą dalsze odcinki seriali oraz chętnie spędzają wieczory przy krajowych i międzynarodowych produkcjach filmowych. Telewizja wciąż utrzymuje swoją popularność i pewne jest, że ten trend będzie kontynuowany w najbliższej przyszłości.

Oczywiście telewizja przeszła też znaczące zmiany. Programy rozrywkowe i filmy fabularne oferują teraz wyższą jakość, a relacje oraz sposób nadawania są zupełnie inne i bardziej zaawansowane niż kiedyś. Dzięki naszej ofercie, masz możliwość być posiadaczem telewizji w Świętochłowicach, która dostarcza szeroki wybór kanałów, obejmujących treści informacyjne, rozrywkowe, przeznaczone dla dzieci oraz sportowe. 

Nasze pakiety są starannie dostosowane, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających widzów. Jednak wiemy, że każdy jest inny, dlatego, jeśli jednak masz własne pomysły na konfigurację lub inne oczekiwania, nie wahaj się! Nasi doświadczeni eksperci są do Twojej dyspozycji. Chętnie pomogą Ci dostosować ofertę telewizji w Świętochłowicach do Twoich indywidualnych potrzeb, zapewniając pełną satysfakcję i radość z oglądania.

TV Smart

Jednak to nie koniec możliwości! Elsat idzie krok dalej, oferując innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują czegoś więcej niż tradycyjna telewizja w Świętochłowicach. Usługa TV Smart to harmonijne połączenie telewizji 4K, najwyższej klasy platform streamingowych i rozległej biblioteki VOD. Wszystko to dostępne jest za sprawą nowoczesnego dekodera TV SMART 4K BOX. Czy to w domu, czy w podróży, TV Smart oferuje wiele rozrywki. Możesz korzystać z niej za pośrednictwem dekodera, aplikacji mobilnych lub przeglądając różnorodne serwisy internetowe. 

Decydując się na dekoder TV SMART 4K BOX, otwierasz furtkę do dodatkowych funkcji! Wygodnie przeszukuj i steruj głosowo, ciesz się swoimi ulubionymi programami z ostatnich 7 dni, zapisuj treści w chmurze, rozkoszuj się doskonałą jakością obrazu w formacie 4K HDR, a także eksploruj świat gier i aplikacji dostępnych w sklepie Google Play (m.in. Amazon Prime, Viaplay, Player, TIDAL i wiele innych). Odkryj zupełnie nowy wymiar rozrywki z Elsat!

Elsat — Twoja telewizja w Świętochłowicach

Różnorodność dostępnych opcji to jeden z największych atutów naszej telewizji w Świętochłowicach. Oferujemy nie tylko różną liczbę kanałów (w tym również tych w fantastycznej jakości HD), ale także zróżnicowane ceny. Wszystko po to, byś mógł znaleźć telewizję na miarę swoich oczekiwań. Od początku naszym celem jest zapewnienie dostępu do telewizji kablowej w Świętochłowicach każdemu, przy jednoczesnych możliwościach zaspokojenia potrzeb nawet najbardziej wymagających widzów. Niezaprzeczalnie osiągamy ten cel z powodzeniem, tworząc kilka znakomitych pakietów.

Jeśli nie jesteś zapalonym telewidzem i cenisz sobie podstawowe programy telewizyjne to mamy dla Ciebie dostęp do 62 kanałów (46 w jakości HD) w naprawdę atrakcyjnej cenie. Wolisz rozszerzoną ofertę? Co powiesz na 124 kanały (98 w jakości HD), 155 kanałów (120 w jakości HD) lub nawet 178 kanałów (w tym 138 w jakości HD)? Co więcej, dołożyliśmy wszelkich starań, by nawet najwyższy pakiet wciąż miał konkurencyjną i atrakcyjną cenę. Sprawdź! Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej rewelacyjnej oferty!

Warto podkreślić, że Elsat daje Ci możliwość korzystania z Telewizji w Świętochłowicach w zestawie z szybkim i niezawodnym dostępem do Internetu. Jest to wygodne (i przede wszystkim opłacalne) połączenie. Jesteś zainteresowany? Poznaj nasze Super Paczki lub skontaktuj się z naszym zespołem — zaproponujemy Ci idealną ofertę.