Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Bądź eko i przejdź na ekoFakturę!

Opublikowano: 11 grudnia 2023

Odkryj szereg korzyści korzystania z ekoFaktury i sprawdź, jak łatwo ją aktywować!

ekoFaktura to wygodny sposób opłacania rachunków za usługi, z których korzystasz. Fakturę dostaniesz drogą elektroniczną na swoją skrzynkę e-mailową niezwłocznie po jej wystawieniu. Wybierając taki sposób rozliczania się zamiast faktury papierowej, nie tylko cieszysz się wygodą, ale również chronisz środowisko - dzięki fakturze elektronicznej ratujesz drzewa przed wycinką. 

 

Dlaczego warto wybrać ekoFakturę?

👉 Rachunek za usługi, z których korzystasz, otrzymujesz niezwłocznie po wystawieniu. Nie musisz się martwić, że faktura nie dotrze do Ciebie lub trafi w niepowołane ręce. ekoFaktura będzie również zawsze dostępna w zakładce ''Rozliczenia", gdy zalogujesz się w mBOKu. Znajdziesz tam też archiwum swoich ekoFaktur - swoje faktury będziesz mieć zawsze pod ręką i już nie musisz trzymać pliku dokumentów w domu!

👉  Dbasz o środowisko. Produkcja papieru wymaga ścięcia ogromnej ilości drzew i ogromnej ilości energii. Wybierając fakturę elektroniczną, pozwalasz zachować lasy dla przyszłych pokoleń. Każda mała zmiana ma znaczenie!

👉  Rozliczasz się szybko, wygodnie i bezpiecznie. Faktura elektroniczna ma taką samą moc prawną, jak jej papierowa wersja. Łatwo ją opłacisz korzystając ze swojego konta bankowego przy pomocy Internetu. Ponadto fakturę możesz opłacić od razu w mBOKu

 

Jak przejść na ekoFakturę?

👉 zaloguj się do mBOKa i aktywuj ekoFakturę - znajdziesz ją w zakładce "Oferty dla Ciebie",

👉 zadzwoń: ☎ 32 440 60 60, a nasz Konsultant aktywuje ją za Ciebie,

👉 ekoFakturę możesz również aktywować osobiście w najbliższym Biurze Obsługi Klienta.

 

 

Aktywuj ekoFakturę już dziś, bądź eko i ciesz się wygodą! 💛

 

Regulamin promocji "E-faktura dla Ciebie"