Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

COMEDY CENTRAL HD naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca w marcu!

Opublikowano: 1 marca 2022

Kanał  COMEDY_CENTRAL_HD.png[nr kanału 223]  został naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca i będzie odkodowany dla wszystkich naszych Abonentów aż do końca marca. 

 

COMEDY CENTRAL HD to kanał komediowy, stworzony z myślą o wielbicielach dobrego humoru, skierowany do widowni między 16 a 49 rokiem życia. Stacja prezentuje najzabawniejsze seriale, które podbiły serca milionów widzów na całym świecie, a także polskie hity komediowe.

 

W tym miesiącu szczególnie polecamy na tym kanale nowy serial komediowy "Backdoor - wyjście awaryjne", który jest polskim odpowiednikiem brazylijskiego hitu pod tym samym tytułem. 

Serial w formule zabawnych skeczy porusza tematy społeczne, polityczne czy kulturowe. Marcowy hit stacji składa się z 10 odcinków, z których każdy jest podzielony na 5-7 skeczy. W polskiej wersji zobaczymy  m.in.: Karolinę Bacię, Tomasza Borkowskiego, Sebastiana Cybulskiego, Katarzynę Kołeczek, Marcina Korcza czy Pawła Koślika. W "Backdoor - wyjście awaryjne" przekonamy się, że zazwyczaj humor to jedyne wyjście z sytuacji.

 

Emisja: COMEDY CENTRAL HD, poniedziałki, godz. 22:00.

 

Miłego oglądania!❤️