Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

CRIME+ INVESTIGATION POLSAT HD naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca w kwietniu!

Opublikowano: 1 kwietnia 2022

Kanał CRIME+_INVESTIGATION_POLSAT_HD.png [nr kanału: 548] został naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca i będzie odkodowany dla wszystkich naszych Abonentów aż do 30 kwietnia!

 

Crime+Investigation Polsat HD to kanał poświęcony zbrodniom i śledztwom. Hitem stacji w kwietniu będzie premiera nowego sezonu programu "Polskie Zabójczynie". Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w środę, 6 kwietnia o 22:00.

„Polskie Zabójczynie” to lokalna produkcja telewizji Crime+Investigation Polsat, opowiadająca o elektryzujących opinię publiczną zbrodniach, popełnianych z rąk kobiet. Co popycha żony, przyjaciółki, kochanki do popełnienia morderstwa? To wynik niespełnionej miłości, żywej nienawiści, porażającego nałogu czy ponadprzeciętnej chciwości? Niezależnie od przyczyny, każdy z odcinków opowiada o tragedii, która dotknęła całe rodziny i na zawsze rzuciła się cieniem na życie bliskich ofiar. Historie kobiet, które dopuściły się najpodlejszych czynów uzupełnione są o inscenizacje oraz wypowiedzi osób zaangażowanych w poszczególne sprawy – funkcjonariuszy organów ścigania, psychologów, dziennikarzy.

Emisja: środy, godz. 22:00 (od 6 kwietnia)

 

Wśród pozostałych propozycji stacji polecamy również programy "Najbardziej szokujące przypadki sądowe" i "Ciemna strona miasta".

Serial "Najbardziej szokujące przypadki sądowe" przedstawia dramatyczne momenty, do jakich dochodzi na salach sądowych - od przerażających wybuchów świadków po gwałtowne reakcje sędziów. Program, którego gospodarzem jest Dan Abrams, uzupełnia relacje z rozpraw o wywiady z sędziami, świadkami i ofiarami, dając pełny obraz zdarzeń, które doprowadziły zainteresowane strony przed oblicze Temidy.

najbardziej.jpg

Emisja: niedziele, godz. 21:00 (od 3 kwietnia)

 

"Ciemna strona miasta" prezentuje tajemnice, które skrywa każde amerykańskie miasto i o których większość z nas wolałaby się nigdy nie dowiedzieć. Wracamy do serii, która rzuca światło na opowieści wyłaniające się z miejskiego mroku. Poprzednie serie „Ciemnej strony miasta” zaprezentowały ponad sto odcinków. Tym razem, zachowując mroczny klimat, utrzymując nowoczesny styl kina noir i nadając koloryt właściwy lokalnym miasteczkom, opowiadamy kryminalne historie w sposób skrojony dla współczesnego widza programów true-crime.

ciemna.jpg

Emisja: piątki, godz. 21:00 (od 15 kwietnia)

 

Miłego oglądania! 💛