Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

CRIME+ INVESTIGATION POLSAT HD naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca w listopadzie!

Opublikowano: 2 listopada 2022

Kanał CRIME+_INVESTIGATION_POLSAT_HD.png [nr kanału: 548] został naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca i będzie odkodowany dla wszystkich naszych Abonentów aż do 30 listopada!

 

Crime+Investigation Polsat HD to kanał poświęcony zbrodniom i śledztwom. W listopadzie na tym kanale szczególnie polecamy premierę piątego sezonu programu "Fajbusiewicz: rozmowy o zbrodni".

 

Mistrzowie polskiego kryminału po raz kolejny powrócili na ekrany telewizorów w programie „Opowiem ci o zbrodni”, by opowiedzieć o prawdziwych zbrodniach, które wstrząsnęły polską opinią publiczną. Wraz z nimi powraca także legendarny dziennikarz Michał Fajbusiewicz, który przedyskutuje z pisarzami każdą ze spraw. Z Wojciechem Chmielarzem porozmawia o zaginięciu i zabójstwie małżeństwa Sobańskich. Z Igorem Brejdygantem zajmie się sprawą morderstwa Danuty W., dyrektorki podradomskiej szkoły, która padła ofiarą własnego męża. Z Robertem Małeckim będzie zastnawiał się nad losami zaginionego studenta Uniwersytetu Jagiellońskiego, którego losy nie są znane od 20 lat. Z Katarzyną Grocholą kolejny raz przyjrzy się sprawie związanej z przemocą domową – co stało się z zaginionym w Kościelisku Józefem C.? Z debiutującą w programie Małgorzatą Rogalą porozmawia o zabójstwie na zlecenie, a z Maxem Czornyjem wróci do historii seryjnego pomorskiego mordercy – Skorpiona.

 

Emisja: środy, godz. 22:30 (od 2 listopada)

 

Miłego oglądania! 💛