Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Dlaczego my? Bo mamy super szybki Internet!

Opublikowano: 31 maja 2023

Jako Zespół Elsat wiemy, jak ważna w dzisiejszych czasach jest łączność, dlatego oferujemy Ci superszybki Internet – w prędkościach nawet do 900 Mbit/s!

Bo wiemy, że chcecie mieć pewność, że Wasz domowy Internet będzie niezawodny.

Dlatego umożliwiamy Wam bezpłatne przetestowanie naszego Internetu przez 14 dni. W tym czasie możecie zapoznać się z naszą usługą i sprawdzić, jaki pakiet Internetu jest dla Was odpowiedni. 

Bo nasz Internet jest naszym własnym produktem i chcemy, żeby był jak najlepszy.

Dzięki temu możemy zagwarantować, że prędkość połączenia kablowego będzie dokładnie taka, jaką deklarujemy. Ponadto nad jakością i prędkością naszego Internetu czuwa nasze Centrum Nadzoru Sieci - zespół Specjalistów stale monitorujących to, co się dzieje na naszej sieci. A w razie jakichkolwiek nieprawidłowości, błyskawicznie możemy zareagować. 

Bo u nas nie musicie osobno podłączać swojego routera, żeby mieć WiFi w domu.

Zamawiając nasz Internet sami możecie zdecydować, czy chcecie korzystać z urządzenia 2w1 (modem z wbdudowanym routerem), czy wolicie mieć dwa osobne urządzenia. Wybierając nasze WiFi, możecie również liczyć na pomoc naszych Specjalistów w przypadku jakichkolwiek zakłóceń sieci bezprzewodowej. A jeśli chcecie korzystać z najnowszego standardu WiFi6 to nie ma sprawy - oczywiście znajdziecie urządzenia w tym standardzie w naszej ofercie! 

Bo jeśli potrzebujecie szybszego Internetu, nie musicie czekać do końca umowy.

Jeżeli chcecie zwiększyć prędkość swojego Internetu w trakcie umowy, możecie to zrobić wygodnie i szybko w mBOKu lub telefonicznie - kontaktując się z naszym Biurem Obsługi Klienta. I już możecie się cieszyć większą prędkością swojego połączenia!

 

Bo momy pierońsko wartki Internet.