Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Dlaczego my? Bo z nami porozmawiasz tak, jak wolisz!

Opublikowano: 14 czerwca 2023

W Elsacie uważamy, że naszą największą wartością jesteście Wy - nasi Klienci. Dlatego to my jesteśmy dla Was!

Bo u nas omówisz swoje sprawy, tak jak wolisz - np. posługując się gwarą. 

W naszych Biurach możecie z nami porozmawiać, jak również pogodać. Sami jesteśmy stąd i doskonale rozumiemy, że czasem wygodniej porozumieć się gwarą :) Chętnie też przy każdej wizycie zamienimy z Wami kilka słów na inny temat.

Bo wiemy, że ważne jest zaufanie.

Doskonale rozumiemy to, że załatwiając swoje sprawy, ważne jest zaufanie do osoby, z którą się te sprawy załatwia. Nasi Pracownicy współpracują z nami od lat, dlatego odwiedzając nasze biura czy umawiając wizytę Serwisu, zazwyczaj trafiacie na osoby, które już znacie. Chcąc jeszcze bardziej podnieść komfort Klienta, wprowadziliśmy możliwość wyboru Konsultanta, z którym chcecie przedłużyć swoją umowę czy dobrać pakiet premium. 

Przez to, że nie jesteśmy korporacją, znamy Was - naszych Klientów, i pamiętamy o Was, a ''oferta indywidualna'' jest naprawdę ofertą skrojoną na miarę Waszych potrzeb. Cały nasz Zespół (nie tylko nasi Opiekunowie Klienta, ale również nasi Projektanci, Informatycy czy Inżynierowie Nadzoru Sieci) mieszka na terenie, w którym świadczymy nasze usługi i z tych usług również korzysta. Dzięki temu jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć Wasze potrzeby i możemy Wam zaproponować lepsze rozwiązania. Możecie nam zaufać!

Bo dbamy o jeszcze większy komfort korzystania z naszych usług. 

Rozumiemy, jak niekomfortowe są niektóre rzeczy i staramy się zawsze znaleźć najlepsze rozwiązania dla Klienta. Na przykład konieczność czasowego wyłączenia usług przy planowanej modernizacji sieci staramy się przeprowadzać w nocy, a Klientów o tym fakcie informujemy z wyprzedzeniem, żeby mogli się na taką przerwę przygotować. 
Jako nasi Klienci zawsze możecie też liczyć na naszą pomoc w związku ze świadczonymi przez nas usługami - chętnie wytłumaczymy, gdzie najlepiej ustawić modem czy polecimy świetny film na weekend w telewizji!

 

Bo z nami poradzicie sie pogodać.