Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Halloweenowy mrrrrok na Twoich ekranach! Już od 55 zł miesięcznie!

Opublikowano: 22 października 2023

Halloweenowy mrrrrrok na Twoich ekranach!

Witaj w TV Smart, Twoim oknem do niekończącej się rozrywki! Zbliża się najstraszniejsza noc w roku, a my przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykłą ofertę programową, która sprawi, że Halloween stanie się niezapomnianym przeżyciem. Zanurz się w światach pełnych tajemnic i niepokojących historii, odkryj dreszcz emocji i doznaj adrenaliny razem z nami. Oglądaj mrożące krew w żyłach horrory i niezwykłe filmy z duchami, wampirami i czarownicami. Przygotuj się na niekończącą się noc pełną emocji i strachu - tylko w TV Smart. Z nami Halloween nabierze zupełnie nowego znaczenia! 

 

 

Wybierz naszą promocję i spędź Halloween razem z nami!

ceny.png

Sprawdź szczegóły oferty i zamów już dziś! 

zamów.png

 

tv-smart-logo.jpg to usługa, która pozwala na dostęp zarówno do telewizji 4K, jak i najlepszych serwisów streamingowych i bogatej oferty VOD dzięki dekoderowi TV SMART 4K BOX, który jest już dostępny w naszej ofercie! Teraz możesz wybrać TV Smart z Internetem w prędkości 300 Mbit/s w cenach już od 55 zł miesięcznie! Dodatkowo otrzymasz darmowy dostęp do platformy tvsmartgo_male.png, dzięki której będziesz cieszyć się dostępem do kanałów telewizyjnych i biblioteki VOD również poza domem - na laptopie, tablecie lub smartfonie.

a

nietoperze.png


Nie wiesz, co oglądać w TV Smart w halloweenowy weekend? Koniecznie sprawdź zatem nasze propozycje horrorów!

Sobota, 28.10

DUCH
godz. 22:00
Życie młodego małżeństwa po tym, jak przeprowadziło się do wymarzonego domu, zamienia się w koszmar. Miejsce jest bowiem nawiedzone przez duchy ...

WARNER_TV_HD.png

Nr kanału: 315*

RESIDENT EVIL
godz. 23:00
Tajne laboratorium prowadzi nad bardzo niebezpiecznym wirusem, projekt wymyka się jednak spod kontroli. Alice i Rain wyruszają opanować sytuację. 

KINO_TV_HD.png

Nr kanału: 314

EGZORCYZMY EMILY ROSE
godz. 23:15
Emily Rose to studentka, którą zaczynają prześladować złe moce. Uwolnienia jej duszy od demonów podejmuje się egzorycsta Richard Moore.

POLSAT_FILM_RGB.png

Nr kanału: 316*

 

Niedziela, 29.10

LAS SAMOBÓJCÓW
godz. 22:10
Młoda Amerykanka wyrusza do Japonii na poszukiwanie swojej siostry bliźniaczki, która zniknęła w rejonie mrocznego lasu - uważanego za mekkę samobójców.

PARAMOUNT_CHANNEL_HD.jpg

Nr kanału: 323*

HALLOWEEN
godz. 23:10
Morderca Michael Meyers jest transportowany autobusem w noc poprzedzającą Halloween. Gdy autobus się rozbija, udaje mu się uciec, a swoje kroki kieruje do domu Laurie.

TVN_FABULA_HD.jpg

Nr kanału: 47

KOSZMAR Z ULICY WIĄZÓW
godz. 23:45
Pewnej nocy piątce przyjaciół śni się ten sam sen - wszyscy śnią o demonicznym Freddy'm Kruegerze. Psychopata terroryzuje nastolatków każdej kolejnej nocy. 

WARNER_TV_HD.png

Nr kanału: 315*

 

Poniedziałek, 30.10

PAKT MILCZENIA
godz. 19:00
Potomkowie czterech rodów, które zawarły kiedyś ze sobą pakt, uczą się w Spencer Academy, gdzie wkrótce zjawia się  potomek innego rodu i ma to katastrofalne skutki. 

POLSAT_FILM_RGB.png

Nr kanału: 316*

BYZANTIUM
godz. 21:00
Clara i Eleanor są ścigane przez prześladowcę. Wkrótce Eleanor poznaje Noela i zamieszkuje w należącym do niego obskurnym motelu o nazwie Byzantium.

TELE_5_HD.png

Nr kanału: 26*

RESIDENT EVIL: APOKALIPSA
godz. 21:45
Po udanej  ucieczce z podziemnego laboratorium Alice walczy w wojnie przeciwko zombie i wkrótce dołącza do elitarnej jednostki wojskowej. 

AXN_BLACK.png

Nr kanału: 308*Wtorek, 31.10

WAMPIR W BROOKLYNIE
godz. 20:00
Maximillian to pół człowiek, pół wampir,  przypływa do Nowego Jorku z Karaibów. Chce tam odnaleźć Ritę, z którą łączą do więzy krwi.

Stopklatka_TxG_400x400px.png

Nr kanału: 317

WIĘŹNIOWIE SŁOŃCA
godz. 23:00
Pod jedną z egipskich piramid badacze z międzynarodowej ekspedycji odkryjwają zaginione miasto. Gdy budzą starożytnych bogów, muszą powstrzymać zagładę świata.

tv puls 2.png

Nr kanału: 20

OSZUKAĆ PRZEZNACZENIE V
godz. 00:45
Dzięki przerażającej wizji jednego z bohaterów grupa ludzi cudem uchodzi z życiem po zawaleniu się mostu, jednakże fatum w dalszym ciągu nad nimi wisi. 

TVN7.png

Nr kanału: 5

 

 

* kanał dostępny w wyższym pakiecie: Złotym lub Platynowym. Wykaz kanałów dostępny jest tutaj

 


Do końca promocji pozostało: