Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

FOX HD naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca w marcu!

Opublikowano: 2 marca 2023

Kanał FOX_HD.png został naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca w marcu, zatem czas na FOXoRELAKS!

 

W natłoku obowiązków warto znaleźć czas na zasłużony odpoczynek. Właśnie w tym celu powstał FOXoRELAKS, który pozwoli poczuć w domu komfortu płynący z wysokiej jakości rozrywki. W ramach tego cyklu zapraszamy do oglądania trzech znakomitych seriali:

Grey’s Anatomy: Chirurdzy

Lekarze z Grey Sloan powracają w najnowszym, 19. sezonie produkcji. Na widzów czekać będą nie tylko trudne medyczne przypadki, ale też prywatne rozterki i problemy bohaterów serialu. Po przerwie szpital wznowi również przyjmowanie rezydentów, dzięki czemu w produkcji pojawią się nowe twarze.

Emisja: środy, godz. 22:00 (od 8 marca) 

 

Gotowe na wszystko

To kultowa już produkcja, w której pięć przyjaciółek – Susan (Teri Hatcher), Gabrielle (Eva Longoria), Lynette (Felicity Huffman) i Bree (Marcia Cross) – jednoczą się po tragicznej śmierci ich szóstej znajomej Mery Alice (Brenda Strong). Jednak niespodziewane odejście przyjaciółki to nie jedyne wyzwanie, z jakim muszą się zmierzyć. Życie na przedmieściach wcale nie jest łatwe, wkoło plotkują sąsiedzi, a za zamkniętymi drzwiami czają się rodzinne sekrety.

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 14:40 (od 6 marca)

 

Dr House

Niecodzienne medyczne przypadki może rozwiklać i wyleczyć jedynie on. Hugh Laurie w roli ekscentrycznego lekarza nie tylko zajmuje się pacjentami, ale także rozbawia widzów swoim sarkastycznymi, błyskotliwymi komentarzami. 

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 16:30

 

FOX_HD.png

Telewizja 4K - kanał nr 222

TV Smart - kanał nr 320

Kanał FOX HD będzie odkodowany w ramach Odkodowanego Partnera Miesiąca dla wszystkich Abonentów Telewizji 4K do 31 marca.

 

Miłego oglądania! 💛