Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Kanał FX HD został naszym Odkodowanym Partnerem Miesiąca w marcu!

Opublikowano: 1 marca 2024

Kanał FXChannel Color.png został naszym Partnerem Miesiąca i będzie odkodowany aż do końca marca dla wszystkich Abonentów Telewizji 4K.

FXChannel Color.pngto kanał, w ofercie którego znajdują się najlepsze seriale produkcji amerykańskiej, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni filmowych.

W tym miesiącu na tym kanale szczególnie polecamy nowy serial "Sposób na śledztwo", którego premierowy odcinek stacja wyemituje 7 marca o godz. 22:00.

Nowy serial kryminalny "Sposób na śledztwo" emitowany na kanale FX, przedstawia historię Aleca Mercera, światowej sławy profesora nauk behawioralnych. Jego zdolności w analizie ludzkich zachowań uczyniły go kluczowym doradcą nie tylko władz i organów ścigania, ale również potężnych korporacji, których losy często zależą od jego trafnych decyzji. W "Sposobie na śledztwo" ukazane zostały fascynujące przypadki. Merce między innymi angażuje się w sprawę śmierci influencerki modowej, której chłopak, odznaczony orderami żołnierz i syn senatora, przyznał się do zbrodni. Behawiorysta podejrzewa, że ta historia ma jednak drugie dno. Widzowie, którzy szukają nietuzinkowych kryminalnych zagadek, z pewnością nie będą zawiedzeni.

Emisja: czwartki, godz. 22:00 (od 7 marca). 

FXChannel Color.png

Telewizja 4K - kanał nr 222 (odkodowany dla wszystkich Abonentów do 31.03.2024 r)
TV Smart - kanał nr 320 (dostępny w pakiecie Platynowym)

Miłego oglądania! 💛