Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Kanał Stopklatka został naszym Partnerem Miesiąca w maju!

Opublikowano: 29 kwietnia 2024

W maju naszym Partnerem Miesiąca został kanał Stopklatka. 

W maju Stopklatka leci z hitami! Codziennie o godz. 20:00 stacja pokaże jeden z hitowych filmów. Szczególnie polecamy:

"Snajper" - Narodowa Rada Bezpieczeństwa potajemnie wyznacza Beckettowi (Tom Berenger) zadanie zamordowania panamskiego buntownika i bossa kartelu narkotykowego. NRB przydziela również Beckettowi pomocnika, rekruta Millera (Billy Zane) byłego mistrza olimpijskiego w strzelectwie, który jeszcze nigdy nikogo nie zabił. Obaj wyruszają do dżungli by tam wytropić i zabić buntownika. Nie wiedzą, że ich śladem wyrusza inny strzelec wyborowy, który ma całkiem inne zadanie.

Emisja: sobota, 4 maja, godz. 20:00

"Powrót do przyszłości" - jest rok 1985 – ale nie na długo. Wszystko dlatego, że Marty McFly (Michael J. Fox) niebawem zostanie wystrzelony w przeszłość, do roku 1955, za sprawą napędzanego plutonem ‘wehikułu czasu’ DeLorean, którego twórcą jest nieco ekscentryczny geniusz – Doktor Emmet Brown (Christopher Lloyd). W przeszłości sprawy komplikują się, ponieważ aby wrócić do przyszłości Marty musi dopilnować, żeby jego obecnie nastoletni rodzice na pewno się poznali i zakochali w sobie. Jeśli mu się nie uda dojdzie do druzgocącej w skutkach reakcji łańcuchowej, która zachwieje dotychczasowym porządkiem i spowoduje, że przyszłość Marty’ego wyparuje, a on sam zostanie uwięziony w przeszłości na zawsze. Ostatnią nadzieją Marty’ego jest zmiana biegu historii zanim upłynie ostatni termin powrotu do przyszłości!

Emisja: sobota, 11 maja, godz. 20:00

"Igrzyska śmierci" - Katniss pochodzi z Dwunastego Dystryktu, jednego z najbiedniejszych regionów w państwie Panem. Kiedy jej młodsza siostra zostaje wylosowana do udziału w Głodowych Igrzyskach, corocznym turnieju organizowanym przez bezwzględne władze, Katniss zgłasza się, by zająć jej miejsce. Musi opuścić nie tylko rodzinę, której jest żywicielką, ale i Gale’a, który zdaje się kimś więcej niż przyjacielem. Aby ich jeszcze zobaczyć, musi zwyciężyć w transmitowanych przez telewizję Igrzyskach. Przeżyć może tylko jeden uczestnik. Pochodzący z biednego dystryktu i nie szkoleni w walce Katniss i chłopak Peeta, w oczach widzów skazani są na porażkę. Igrzyska są jednak nieprzewidywalne. Między młodymi rodzi się uczucie, a odważna szesnastolatka rozpala w ludziach nadzieję na zmiany. Staje się symbolem buntu i walki z niesprawiedliwością. Jednak jeśli kiedykolwiek ma zobaczyć jeszcze rodzinny Dystrykt 12, musi dokonać rzeczy niemożliwych.

Emisja: wtorek, 14 maja, godz. 20:00

 

Stopklatka_TxG_400x400px.png

Telewizja 4K - kanał nr 202 (dostępny w pakietach: Białym+, Niebieskim+, Fioletowym+ i Zielonym+)
TV Smart - kanał nr 317 (dostępny w pakietach: Srebrnym, Złotym i Platynowym)

 

Miłego oglądania! 💛