Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Nowe kanały w ofercie pakietów Premium Telewizji 4K!

Opublikowano: 17 kwietnia 2024

Do naszej oferty Telewizji 4K dołączyły aż 3 nowe kanały: Canal+ Sport 3 HD, Canal+ Sport 4 HD i Canal+ Now, które będą dostępne w pakietach Premium Canal+ Prestige i Canal+ Select!

 

 

Canal+ Sport 3 HD i Canal+ Sport 4 HD to sportowe kanały premium stworzone specjalnie dla kibiców PKO BP Ekstraklasy. Programy emitowane na tych stacjach opatrzone są komentarzem fachowców oraz nie są  przerywane reklamami. 

 

CANAL _SPORT_3.png

Telewizja 4K - kanał nr 179
TV Smart - kanał nr 214
(dostępny w pakietach Premium Canal+ Prestige i Canal+ Select)

CANAL_SPORT_4.png

Telewizja 4K - kanał nr 180
TV Smart - kanał nr 215
(dostępny w pakietach Premium Canal+ Prestige i Canal+ Select)

 

Canal+ Now to stacja, które prezentuje wydarzenia specjalne, w szczególności transmisje sportowe rozgrywane równolegle do wydarzeń transmitowanych w tym samym czasie w kanałach Canal+ Sport czy Canal+ Sport 2.

Canal+Now.png

Telewizja 4K - kanał nr 181
TV Smart - kanał nr 216
(dostępny w pakietach Premium Canal+ Prestige i Canal+ Select)

linia2.png

Wraz z pojawieniem się nowych kanałów w ofercie pakietów Premium Telewizji 4K zmianie częstotliwości nadawania uległy kanały: MTV 00's (numer kanału: 646, dostępny w pakietach: Niebieskim+, Fioletowym+ i Zielonym+), 4Fun Dance (numer kanału: 636, dostępny w pakietach: Białym+, Niebieskim+, Fioletowym+ i Zielonym+) oraz SkyNews (numer kanału: 127, dostępny w pakietach: Niebieskim+, Fioletowym+ i Zielonym+). W przypadku braku tych kanałów pomimo posiadania odpowiedniego pakietu Telewizji 4K należy ponownie je wyszukać. Przepraszamy za niedogodności.

 

 

Miłego oglądania! 💛

 

Aktualny wykaz kanałów dostępnych w Telewizji 4K