Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Nowość! WiFi 6 również u nas!

Opublikowano: 17 października 2022

Odkryj zupełnie nową jakość domowego Internetu dzięki WiFi 6!

WiFi 6 to najnowszy standard łączności bezprzewodowej, który przystosowany jest jednocześnie do obsługi wielu urządzeń posiadających dostęp do Internetu (komputerów, smartfonów, tabletów, a także takich sprzętów jak smartwatche, roboty sprzątające czy lodówki). Zapewnia stabilną transmisję dzięki  wykorzystaniu pasm 2,4 GHz i 5 GHz oraz do 8 kanałów jednocześnie.

W naszych domach korzystamy z coraz większej ilości urządzeń, które mogą być bezprzewodowo podłączone do sieci Internetowej. To już nie tylko smartfony czy laptopy, które zazwyczaj posiada każdy z domowników, ale również zaawansowane technologicznie pralki, lodówki czy roboty sprzątające. Jednoczesne działanie tak wielu sprzętów może powodować zakłócenia między nimi. Inteligentna technologia urządzeń z WiFi 6 automatycznie zarządza dostępnymi pasmami niwelując wszelkie zakłócenia pomiędzy nimi, a sam modem z WiFi 6 zwiększa prędkość przesyłu danych i zmniejsza opóźnienia w transmisji.

 

WiFi 6 to:

Więcej urządzeń jednocześnie podłączonych do Internetu 

piktogram urządzenia.pngDzięki WiFi 6 możesz podłączyć do Internetu więcej urządzeń w każdym z pomieszczeń swojego domu. Możesz też połączyć je wszystkie w jedną stabilną sieć, do której będziesz mieć bezpośredni dostęp. Urządzenia działające w standardzie WiFi 6 automatycznie będą zarządzać dostępnym pasmem, co zagwarantuje ich bezkonfilktową pracę. 

Zwiększona prędkość i mniejsze opóźnienia połączenia WiFi

piktogram strzałki.pngModem z WiFi 6 zapewni Ci stabilne połączenie bez opóźnień i lagów. Pozbędziesz się problemów związanych z ładującym się filmem czy przerwami w grze. Twoje połączenie bezprzewodowe będzie jeszcze szybsze, niż do tej pory!

 

Zwiększony zasięg - Internet dostępny w każdym pomieszczeniu w domu

piktogram wifi w domu.pngSystem EasyMesh zastosowany w modemie z WiFi 6 sprawia, że superszybki Internet dostępny jest we wszystkich pomieszczeniach w domu - od teraz  ściana czy zamknięte drzwi nie będą już stanowiły bariery dla Twojego połączenia internetowego.

 

Oszczędność - modem zużywa mniej energii elektrycznej

piktogram skarbonka.pngWiFi 6 wspiera zarówno elektrooszczędność samego modemu, jak i urządzeń podłączonych do niego. Modem z WiFi 6 samodzielnie przechodzi w tryb uśpienia i aktywuje się w chwili, gdy podłączone do niego urządzenie rozpoczyna transmisję danych.

 

 

Kliknij i sprawdź naszą ofertę modemów z WiFi 6!
Odkryj zalety naszych modemów: Technicolor CGA4236 oraz Halny 4GXV*

 

amodemy z wifi 6.png

 

a

Regulamin promocji WiFi 6 dla Ciebie

*Modemy kablowe z WIFI 6 dostępne są wyłącznie dla Abonentów posiadających pakiet Internetu w prędkości 600 Mbit/s. Routery GPON z WIFI 6 dostępne są wyłącznie dla Abonentów posiadających pakiet Internetu w prędkości 900 Mbit/s.