Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Odkodowany kanał 13 ULICA HD aż do 30 września!

Opublikowano: 6 września 2021

Kanał 13_ULICA_HD.jpg [nr kanału: 548]

został odkodowany dla wszystkich Abonentów TV w ramach Otwartego Okna aż do 30 września!

 

13 Ulica HD – to kanał pełen intrygi i sensacji, który przez całą dobę zapewnia widzom ciekawe oraz zajmujące historie o zbrodniach. Stacja skierowana jest do wszystkich, którzy uwielbiają rozwiązywać zagadki kryminalne, poznawać umysły przestępców i odczuwać dreszczyk emocji.

W tym miesiącu na tym kanale szczególnie polecamy dwie premiery nowych sezonów "Chicago Fire" i "Chicago P.D".

 

Chicago Fire - serial, który opowiada o zawodowych i prywatnych losach strażaków, członków ekipy ratunkowej i ratowników medycznych pracujących w remizie 51 w Chicago. W pierwszym odcinku szef zespołu ratunkowego, porucznik Severide, zmaga się z wyrzutami sumienia z powodu śmierci kolegi.
Sytuacji nie poprawia to, że wdowa po zmarłym również go obwinia. Później skorumpowany glina próbuje ukryć fakt, że jego syn doprowadził do poważnego wypadku drogowego, będąc pod wpływem alkoholu.

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 19:00 (od 6 września)

 

Chicago P.D. - we wrześniu towarzyszymy chicagowskim policjantom w już ósmym sezonie poświęconego im serialu Dicka Wolfa. Tym razem sierżant Hank Voight (Jason Beghe) i jego ekipa muszą stawić czoło nowym trudnościom, spowodowanym reformą policji. Podobnie jak wcześniej walczą też
o swoje dobre imię i z narażeniem życia zmagają się z przestępczością, oddając całą swoją energię często niewdzięcznej pracy.

Emisja: od poniedziałku do piątku, godz. 22:00 (od 6 września)

 

Miłego oglądania! ♥