Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Odkodowany kanał Crime+ Investigation Polsat HD aż do końca grudnia!

Opublikowano: 13 listopada 2021

Kanał CRIME+_INVESTIGATION_POLSAT_HD.png [nr kanału: 548]

został odkodowany dla wszystkich Abonentów TV w ramach Otwartego Okna aż do 31 grudnia!

 

Crime+Investigation Polsat HD to kanał poświęcony zbrodniom i śledztwom. Polecamy szczególnie dwa programy emitowane na tym kanale:

"Opowiem Ci o zbrodni" - w nowym sezonie programu mistrzowie polskiego kryminału przeanalizują siedem prawdziwych spraw o morderstwo, które poruszyły polską opinię publiczną. 

Olga Bołądź, Piotr Głowacki, Robert Gonera, Lesław Żurek, Przemysław Bluszcz, Magdalena Berus Kamil Kula dołączyli do obsady aktorskiej serii Crime+Investigation Polsat. Debiut w tej produkcji ma także pisarka Katarzyna Grochola, która pojawi się w roli jednej z prowadzących program.

Mistrzowie polskiego kryminału po raz kolejny powracają na ekrany telewizorów, by opowiedzieć o prawdziwych zbrodniach, które wstrząsnęły polską opinią publiczną. Produkcją kolejnego sezonu programu ponownie zajęła się firma Jolanta Gwardys Media. W czwartej serii programu OPOWIEM CI O ZBRODNI zobaczymy Igora Brejdyganta, Wojciecha Chmielarza, Małgorzatę i Michała Kuźmińskich, Joannę Opiat-Bojarską i Roberta Małeckiego. Do grona prowadzących dołączyła Katarzyna Grochola, która ze stacją Crime+Investigation Polsat związana jest od roku 2019, gdy została twarzą ogólnopolskiej kampanii STOP PRZEMOCY WOBEC KOBIET i prowadzącą program NIEWIDZIALNE: STOP PRZEMOCY zrealizowany ze wsparciem Centrum Praw Kobiet.

PRZEMUJĄCE HISTORIE I GRA AKTORSKA

W czwartym sezonie OPOWIEM CI O ZBRODNI powraca w nowej odsłonie. Sztandarowy format telewizji Crime+Investigation Polsat, w którym czołowi polscy pisarze kryminalni prezentują przed kamerą prawdziwe sprawy, został wzbogacony o inscenizacje, w których główne role zagrali znakomici polscy aktorzy. 

Olga Bołądź w odcinku prowadzonym przez Katarzynę Grocholę, wciela się w postać Hanny, która po latach trwania w przemocowym związku nie wytrzymała i ugodziła nożem swojego męża. W odcinku Małgorzaty i Michała Kuźmińskich, w opowieści o zabójstwie trzech policjantów na terenie zakładu karnego, w rolę mordercy, strażnika więziennego, wcielił się Robert GoneraWojciech Chmielarz przedstawi sprawę mężczyzny, który zamordował swoją żonę i ukrył jej zwłoki w piwnicy. Fakty udało się ustalić po 20 latach dzięki pracy policjantów z gdańskiego „Archiwum X”. W inscenizacji główną rolę gra zagrał Lesław ŻurekJoanna Opiat-Bojarska zajęła się  głośną sprawą śmierci młodej dziewczyny - Zyty, która została zamordowana w 1994 r. Morderca został odnaleziony po prawie 30 latach . W tym odcinku w roli głównej pojawił się Piotr GłowackiIgor Brejdygant, opowie o związku dwojga młodych ludzi, w którym alkohol był przyczyną dramatycznych wydarzeń. Główne role zagrali Magdalena Berus i Kamil KulaRobert Małecki wraca do zaginięcia dziesięcioletniego Mateusza, który po zabawie nad rzeką w 2007 r. nigdy nie wrócił do domu. Jego ojciec do dzisiaj szuka odpowiedzi na pytanie co się stało z jego synem.W inscenizacji przejmującą rolę ojca chłopca zagrał Przemysław Bluszcz.

 

Emisja: piątki, godz. 22:00

 

" Fajbusiewicz: Rozmowy o zbrodni" -  mistrzowie polskiego kryminału po raz kolejny powrócili na ekrany telewizorów, by opowiedzieć o prawdziwych zbrodniach, które wstrząsnęły polską opinią publiczną, w programie „Opowiem ci o zbrodni”. Wraz z nimi powraca także legendarny dziennikarz Michał Fajbusiewicz, który przedyskutuje każdą ze spraw z pisarzami. Z Wojciechem Chmielarzem zajmie się sprawą zaginionej Angeliki z Debrzna, której szczątki odnaleziono po latach. Z Robertem Małeckim będzie zastnawiał się nad losami zaginionego dziesięciolatka – Mateusza Żukowskiego z Ujazdowa, który od 2007 roku nie wrócił do domu. Z kolei z Joanną Opiat-Bojarską omówi śmierć Zyty z Mikuszewa. Sprawcę ustalono po niemal 30 latach od wydarzenia. Z małżeństwem Kuźmińskich przybliży szczegóły historii więziennego fukcjonariusza, który na służbie pozbawił życia kilka osób. Igor Brejdygant poznał lepiej sprawę młodego chłopaka, który wieziony do szpitala po ugodzeniu w brzuch, nie przeżył. Panowie zastanowią się, co miała z tym wspólnego jego dziewczyna?  Z debiutującą w „Opowiem ci o zbrodni” Katarzyną Grocholą Michał Fajbusiewicz będzie rozmawiał o kobiecie, która po latach trwania w przemocowych związku nie wytrzymała.

 

Emisja: piątki, godz. 22:30 (od 3 grudnia)

 

Miłego oglądania! ♥