Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Oglądaj "Detektyw: Kraina nocy" na kanale HBO HD lub w HBO Max i weź udział w konkursie!

Opublikowano: 4 lutego 2024

Oglądaj czwarty sezon "Detektyw: Kraina nocy" na kanale HBO HD lub w HBO Max i weź udział w konkursie. Do wygrania zestawy gadżetów związanych z serialem! 

 

"Detektyw: Kraina nocy" to czwarty już sezon tego znakomitego serialu kryminalnego.  
Gdy nad Ennis na Alasce zapada długa zimowa noc, sześciu mężczyzn pracujących w badawczej stacji arktycznej znika bez śladu. Żeby rozwikłać tę sprawę, Liz Danvers i Evangeline Navarro będą musiały stawić czoła ciemności, jaką noszą w sobie, oraz wykopać demony ukryte pod wiecznym lodem.
W obsadzie znaleźli się: Jodie Foster, Kali Reis, Fiona Shaw, Finn Bennett, Isabella Star Lablanc, Aka Niviâna, Anna Lambe, i Joel D. Montgrand oraz Christopher Eccleston i John Hawkes.

Nowe odcinki: poniedziałki, godz. 20:10 

 

HBO_logo.png

Telewizja 4K - kanał nr 151 (dostępny w pakiecie Premium HBO HD)

TV Smart - kanał nr 340 (dostępny w pakiecie Premium HBO HD)
 

hbo-max-logo.png

 

Z okazji emisji czwartego sezonu serialu "Detektyw: Kraina nocy" wraz z Nadawcą przygotowaliśmy konkurs dla naszych Abonentów*, w którym można wygrać jeden z dwóch zestawów gadżetów związanych z serialem:

nagrody.png

Żeby zgarnąć powyższy zestaw, wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Który ze znanych Ci detektywów jest dla Ciebie najbardziej inspirujący i dlaczego?

w komentarzu pod postem konkursowym na naszym fanpage i przesłać nam swoje dane osobowe wraz ze zgodą na ich przetwarzanie na potrzeby konkursu.

biore udzial.png

Konkurs trwa od godz. 16:00 dnia 4.02.2024 r do godz. 23:59 dnia 18.02.2024 r.

* Warunkiem udziału w konkursie jest korzystanie z naszych usług Telewizji 4K lub TV Smart oraz pakietu Premium HBO HD lub HBO HD z HBO Max bądź podpisanie umowy o świadczenie naszych usług Telewizji 4K lub TV Smart wraz z pakietem Premium HBO HD lub HBO HD z HBO Max w czasie trwania konkursu. 

Regulamin konkursu