Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Otwarte Okno kanału AMC HD aż do końca listopada!

Opublikowano: 1 listopada 2022

Kanał AMC_HD.png [nr kanału 204] będzie odkodowany w ramach Otwartego Okna dla wszystkich naszych Abonentów aż do końca listopada.

 

W tym miesiącu na tym kanale szczególnie polecamy premierę serialu "Wywiad z Wampirem".

 

"Wywiad z Wampirem" to serial stworzony przez twórców takich serii, jak: „Breaking Bad” i „Better Call Saul”. Na premierę tej gotyckiej opowieści od zapraszamy już w poniedziałek 7 listopada o 22:00.

 

Siedmoodcinkowy „Wywiad z Wampirem”, zrealizowany na podstawie powieści Anne Rice, śledzi epicką historię Louisa de Pointe du Laca (Jacob Anderson), pełną miłości, krwi i niebezpieczeństw, jakie niesie ze sobą nieśmiertelność. Wampir opowiada o swojej niecodziennej egzystencji dziennikarzowi Danielowi Molloyowi (Eric Bogosian). Zmagając się z ograniczeniami życia czarnoskórego mężczyzny w Nowym Orleanie na początku XX wieku, Louis nie może oprzeć się kuszącej propozycji Lestata de Lioncourta (Sam Reid): przemiany w wampira i zostania jego towarzyszem. Uzależniające moce Louisa mają okrutną cenę, a pojawienie się nowej podopiecznej Lestata – młodej Claudii (Bailey Bass) – sprawia, że obaj wkraczają na wieloletnią ścieżkę zemsty i odkupienia.

 

Emisja: poniedziałki, godz. 22:00 (od 7 listopada)

 

Miłego oglądania! 💛