Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Otwarte Okno kanału EXTREME Channel HD aż do końca lutego!

Opublikowano: 31 stycznia 2022

Kanał EXTREME_SPORTS_CHANNEL_HD.png (nr kanału 327) będzie odkodowany dla wszystkich naszych Abonentów aż do końca lutego!

 

W lutym na EXTREME Channel HD szczególnie polecamy:

WWE Special Event – Royal Rumble

Powraca jedno z największych wydarzeń w kalendarzu WWE: Royal Rumble. Bestia i Wszechmocny zmierzą się w walce o mistrzostwo WWE. Nowo koronowany mistrz WWE Brock Lesnar postawi swój tytuł na szali w walce przeciwko Bobby'emu Lashleyowi, a droga do WrestleManii rozpocznie się podczas Royal Rumble, które odbędzie się na stadionie The Dome w America's Center w St. Louis!

Emisja: środa, 2 lutego o godz. 20:00, wyłącznie na Extreme Channel.

 

Strelka

Nadchodzi kontynuacja niesamowitych akcji z rosyjskiego klubu walk ulicznych Strelka, gdzie zwykli faceci mierzą się z najtwardszymi zawodnikami MMA na zaimprowizowanych arenach w całej Rosji. Walki są surowe i brutalne, nie dla osób o słabych nerwach!

Emisja: w każdy piątek i sobotę o 22:00.

 

Drift: Allstars

Jeśli masz ochotę odpocząć od walk, proponujemy Drift: Allstars – wyjątkowe wydarzenie dotyczące sportów motorowych, które skupia się na umiejętnościach kierowców w zakresie driftu ich samochodów na torach podczas wyścigu. Po styczniowych mistrzostwach Drift Style, przedstawiamy Wam Allstars, czyli pokazy najlepszych z najlepszych! W centrum uwagi są niezwykłe prędkości i niesamowite umiejętności rajdowców – to wysokooktanowa, szalona jazda.

Emisja: w każdy poniedziałek o 18:00.

 

Miłego oglądania! 🖤