Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Premiera! "Przekręt" już dziś na kanale AMC HD!

Opublikowano: 14 września 2023

Już dziś wieczorem zapraszamy na premierę zupełnie nowego serialu "Przekręt" na kanale AMC HD. 

„Przekręt” to komediodramat kryminalny zainspirowany kultowym filmem Guya Ritchiego o tym samym tytule. 10-odcinkowa produkcja opowiada o grupie dwudziestokilkuletnich, początkujących oszustów, którzy natknęli się na ciężarówkę skradzionego złota. Bohaterowie nagle zostają wrzuceni do świata zorganizowanej przestępczości, gdzie gra toczy się o wysoką stawkę. Muszą szybko nauczyć się poruszać po zdradzieckich wodach londyńskiego podziemia, w którym grasują nieuczciwi gliniarze, międzynarodowi gangsterzy i lokalni złoczyńcy.

W obsadzie „Przekrętu” zobaczymy między innymi Luke’a Pasqualino, znanego z serialu „Rodzina Borgiów”. Luke wciela się w rolę głównego bohatera, Alberta Hilla, sprytnego i czarującego młodego mężczyznę, stającego na czele ekipy przyjaciół. W serialu pojawi się również Rupert Grint, dobrze znany widzom z roli Rona w „Harrym Potterze”, który gra Charliego Cavendisha – pochodzącego z bogatej rodzinny, inteligentnego, lecz chaotycznego przyjaciela głównego bohatera. Grint jest również producentem wykonawczym serii. W rolę ojca Alberta wciela się Dougray Scott, znany m.in. z takich produkcji jak „Mission: Impossible 2” czy „Uprowadzona 3”. Hill senior to znany przestępca, zaślepiony chciwością i olbrzymią ambicją odzyskania złota, które kiedyś udało mu się ukraść. W roli Sonny’ego Castillo, nieobliczalnego szefa lokalnej mafii, zobaczymy Eda Westwicka („Plotkara”), natomiast Billy’ego Ayersa, drugiego najbliższego wspólnika Alberta, głodnego adrenaliny lokalnego chuligana, gra Lucien Laviscount („Emily w Paryżu”).

„Przekręt” to zakręcone kino gangsterskie, pełne nieoczekiwanych zwrotów akcji i ekstremalnych emocji. Widz, śledząc przygody początkujących i charyzmatycznych gangsterów, będzie miał okazję zanurzyć się w świat pełen spisków, zemsty, zdrad i śmiertelnego niebezpieczeństwa.
 

Emisja: czwartki, godz. 22:00 

 

 

AMC_Logo_wFrame_BLACK.png

Telewizja 4K - kanał nr 204 (dostępny w pakietach Fioletowym+ i Zielonym+)

 Miłego oglądania! 💛