Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Tylko teraz! WiFi 6 za złotówkę miesięcznie!

Opublikowano: 8 grudnia 2022

Najnowszy standard WiFi 6 już dostępny w naszej ofercie!

Zamów Internet w prędkościach 600 Mbit/s (modem kablowy) lub 900 Mbit/s (GPON), a modem w najnowszym standardzie WiFi 6* dostaniesz za złotówkę miesięcznie.

WiFi 6 to zupełnie nowa jakość domowego Internetu!
 

WiFi 6 to najnowszy standard łączności bezprzewodowej, który przystosowany jest jednocześnie do obsługi wielu urządzeń posiadających dostęp do Internetu (komputerów, smartfonów, tabletów, a także takich sprzętów jak smartwatche, roboty sprzątające czy lodówki). Zapewnia stabilną transmisję dzięki  wykorzystaniu pasm 2,4 GHz i 5 GHz oraz do 8 kanałów jednocześnie.


Sprawdź ofertę naszych modemów z WiFi 6: Technicolor CGA4236 oraz Halny 4GXV* 
oraz pakietów Internetu i zamów Internet od Elsatu z WiFI 6:

- osobiście w Biurze Obsługi Klienta,

- u naszych Przedstawicieli Handlowych:

Andrzej: 📞 519 637 480

Wojtek: 📞 505 503 031

Dominika: 📞 537 943 398

 

WiFi 6 to:

Więcej urządzeń jednocześnie podłączonych do Internetu 

piktogram urządzenia.pngDzięki WiFi 6 możesz podłączyć do Internetu więcej urządzeń w każdym z pomieszczeń swojego domu. Możesz też połączyć je wszystkie w jedną stabilną sieć, do której będziesz mieć bezpośredni dostęp. Urządzenia działające w standardzie WiFi 6 automatycznie będą zarządzać dostępnym pasmem, co zagwarantuje ich bezkonfilktową pracę. 

Zwiększona prędkość i mniejsze opóźnienia połączenia WiFi

piktogram strzałki.pngModem z WiFi 6 zapewni Ci stabilne połączenie bez opóźnień i lagów. Pozbędziesz się problemów związanych z ładującym się filmem czy przerwami w grze. Twoje połączenie bezprzewodowe będzie jeszcze szybsze, niż do tej pory!

 

Zwiększony zasięg - Internet dostępny w każdym pomieszczeniu w domu

piktogram wifi w domu.pngSystem EasyMesh zastosowany w modemie z WiFi 6 sprawia, że superszybki Internet dostępny jest we wszystkich pomieszczeniach w domu - od teraz  ściana czy zamknięte drzwi nie będą już stanowiły bariery dla Twojego połączenia internetowego.

 

Oszczędność - modem zużywa mniej energii elektrycznej

piktogram skarbonka.pngWiFi 6 wspiera zarówno elektrooszczędność samego modemu, jak i urządzeń podłączonych do niego. Modem z WiFi 6 samodzielnie przechodzi w tryb uśpienia i aktywuje się w chwili, gdy podłączone do niego urządzenie rozpoczyna transmisję danych.

 

*Modemy kablowe z WIFI 6 dostępne są wyłącznie dla usługi Internetu w prędkości 600 Mbit/s. Routery GPON z WIFI 6 dostępne są wyłącznie dla usługi Internetu w prędkości 900 Mbit/s.