Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Wiosenne nowości w TVN Turbo!

Opublikowano: 28 marca 2022

Wiosna z TVN_TURBO_HD.jpg [nr kanału 527] to premierowe sezony uwielbianych przez Widzów programów, a także zupełnie nowe propozycje!

 

Spośród wszystkich nowości stacji polecamy szczególnie nowe sezony programów "Duda kontra Szafrański" i "Ciężarówką przez Stany" oraz nowość -  "Naprawy nie do naprawy".

 

Duda kontra Szafrański, sezon 2

Duda kontra Szafrański 2_2.jpg

Grzegorz Duda i Przemek Szafrański będą budować samochody, o których sami marzyli, gdy byli nastoletnimi chłopakami. Wspólnym mianownikiem projektów będzie szczególna dekada w historii motoryzacji, czyli lata osiemdziesiąte. Kraj pochodzenia, rodzaj napędu, silnik, typ nadwozia - to nie ma znaczenia. Ważne, aby samochód budził skojarzenia z dzieciństwem. Grzesiek postanowi zbudować niemiecką legendę, czyli Audi Sport Quattro. Przemek natomiast postawi na namiastkę amerykańskiego krążownika szos, który w wspomnianym okresie był dostępny w Polsce, czyli Wołgę. Zarówno ich samych, jak i widzów czeka dziesięć emocjonujących tygodni!

Emisja: niedziele, 13:15 (od 3 kwietnia)

 

Ciężarówką przez Stany, sezon 5

Ciężarówką przez Stany.jpeg

Dawid Andres odwiedził już 49 kontynentalnych stanów i przebył legendarną Route 66, aby tym razem pokazać głęboką zimę oraz najbardziej śnieżne rejony Ameryki. Razem z Dawidem dotrzemy do Gór Skalistych w Colorado, najwyżej położonej drogi USA. Następnie zwiedzimy okolice parku Yellowstone, stanów Wyoming, Montana i Idaho a także zawędrujemy na Mt Rainier (4200 m n.p.m.). Odwiedzimy Góry Skaliste w Kanadzie, Edmonton, Winnipeg, aż dotrzemy do samej Minnesoty. Nie zważając na przeciwności i ekstremalne warunki, Dawid nie wymięka. „Ciężarówką przez Stany” odkrywa odległy świat, poza utartymi szlakami turystycznymi.

Emisja: czwartki, 22:20 (od 7 kwietnia)

 

Naprawy nie do naprawy

NAPRAWY_NIE_DO_NAPRAWY-14.jpg

Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem "Naprawy nie do naprawy"!

Emisja: niedziele, 09:55 (od 17 kwietnia)

 

Miłego oglądania! 💛