Sprawdź
dostępność

Podaj miasto
Podaj ulicę
Podaj nr

Zmiana programowa - kanał DIZI HD zmienił nazwę na Novelas+1 HD!

Opublikowano: 1 marca 2024

Szanowni Klienci,

informujemy, że w dniu dzisiejszym kanał DIZI HD zmienił nazwę na Novelas+1 HD.  

Zmiana jest efektem synergii w ramach Grupy CANAL+, a profil kanału, emitującego popularne telenowele, pozostanie ten sam; widzowie zaś zyskają dostęp do nowych, atrakcyjnych treści.

W ofercie kanału Novelas+1 HD znajdą się dobrze znane i lubiane telenowele tureckie takie jak "Dumna miłość", "Słodycz kłamstwa" i "Przypieczętowany los", jak również "Złamane życie", "Dzika miłość" i "Imperium kłamstw". Premierowo Novelas+1 HD pokaże produkcję "Dobrze mieć przyjaciół", która zadebiutuje w sobotę 2 marca o godz.18:40, w nowym premierowym paśmie weekendowym. Serial opowiada o paczce przyjaciół, którzy poznali się na studiach i niebawem wspólnie muszą zmierzyć się z przeszłością. Dochodzą wówczas do wniosku, że dorosłość nie jest taka, jaką ją sobie wyobrażali.

Poza cieszącymi się ogromną popularnością tureckimi serialami, Novelas+1 HD zaoferuje widzom również bogaty świat emocjonujących i wzruszających produkcji latynoamerykańskich, które są po raz pierwszy emitowane w Polsce. To niesamowite historie o miłości, zdradzie, przyjaźni i życiowych dramatach z udziałem charyzmatycznych bohaterów. Wśród tytułów, które pokaże Novelas+1 znajdą się seriale "Dziedziczka" i "Rubi", w odświeżonej wersji i z nową wersją lektorską.

Numer kanału i sposób jego odbioru nie ulegają zmianie.

 

NOVELAS+_1_TWOJE_SERCE-01.png

Telewizja 4K - kanał nr 761 (dostępny w pakiecie Premium Pasjonat)

TV Smart - kanał nr 326 (dostępny w pakietach: Złotym i Platynowym)

 

 

Aktualny wykaz kanałów Telewizji 4K

Aktualny wykz kanałów TV Smart

 

Miłego oglądania! 💛