Internet

Dostarczamy Internet, Telewizję i Telefon na terenie Rudy Śląskiej, Bytomia, Radzionkowa, Świętochłowic, Mikołowa, Zabrza, Chorzowa, Gliwic i Katowic.

Centrum Pomocy, FAQ

mobilne Biuro Obsługi Klientamobilne Biuro Obsługi Klienta

Elsat – super szybki, niezawodny Internet dla Twojego domu.

Podłącz się do sprawdzonego dostawcy Internetu na Śląsku i korzystaj z nielimitowanego dostępu do sieci w dowolnym momencie. W naszej ofercie znajdziesz dostosowane do indywidualnych potrzeb pakiety abonamentu w atrakcyjnych cenach. Każdy z nich został przygotowany w taki sposób, aby jak najlepiej spełnić oczekiwania naszych klientów. Ciesz się szybkością Internetu światłowodowego bez limitu przesyłu danych o każdej porze dnia i nocy. Prędkość oferowanego w Elsat przesyłu danych to nawet kilkaset megabitów na sekundę! Światłowód jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy cenią sobie stabilność połączenia sieciowego zarówno przy pracy jak i podczas rozrywki. Błyskawiczne przesyłanie plików i brak obciążenia łącza przy kilku urządzeniach jednocześnie – dostarczany przez Elsat Internet światłowodowy sprawdzi się w każdej sytuacji.

Połączenie z Wi-Fi w dowolnym miejscu Twojego domu lub mieszkania? Elsat to także najwyższej jakości Internet bezprzewodowy i najnowocześniejsze modemy do obsługi łącza. Bądź w kontakcie cały czas korzystając z Wi-Fi również na telefonie i tablecie. Dzięki łączności Wi-Fi z konsolą w prosty sposób stworzysz w domowym zaciszu idealne miejsce do rozgrywek online. Bezprzewodowe połączenie z siecią sprawdzi się także u każdego kinomana – korzystaj z serwisów streamingowych na ekranie telewizora dzięki podłączeniu go do Internetu przez Wi-Fi. Uwolnij się od zbędnych kabli! Przesyłaj nawet największe pliki pomiędzy urządzeniami i drukuj je za pomocą łączności bezprzewodowej.

Decydując się na wybór naszej oferty masz gwarancję dobrej ceny i niezawodności świadczonych usług. Dzięki wieloletniej obecności na rynku dostawców multimedialnych wiemy czego najbardziej potrzebują klienci. Nasz zespół stara się stale polepszać i dbać o wysoką jakość wykonywanej usługi, dzięki czemu docieramy z naszym produktem do coraz większej liczby użytkowników na Śląsku. Zadzwoń już dziś i umów termin podłączenia!

*napędza nas SILEMAN...

Dostawcą usług dostępu do Internetu jest Sileman Sp. z o.o. (www.sileman.pl/o-nas/)